Премини към съдържанието
Azmodael

24 inch, Freesync IPS монитор?

Препоръчан отговор

Предстои ми смяна на Видеокартата с RX 480 и се замислям дали да не сменя и монитора покрай нея. В момента ползвам Samsung T220, който ми върши страхотна работа. Сега обаче ми се иска да премина на IPS матрица. Видях доста 27 инчови модели, но тези ми идват твърде големи.

Какъв 23/24'' Freesync IPS монитор може да ми препоръчате? Гледам, че има IPS монитори под 500лв, може ли да се намери нещо с Fsync за такива пари. Не е задължително да е веднага, не бързам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.