Премини към съдържанието
D101149

записване с Shadowplay

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един въпрос примерно ако снимам с shadowplay 50 мин. тези 50 минути се разделят на 2-3 клипа примерно по 10-15 минути на клип. Възможно ли е като снимам да ми е само на един клип да не прави примерно от 50 минути 4 клипа, а 1? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Djani_Varna написа:

Здравейте! Имам един въпрос примерно ако снимам с shadowplay 50 мин. тези 50 минути се разделят на 2-3 клипа примерно по 10-15 минути на клип. Възможно ли е като снимам да ми е само на един клип да не прави примерно от 50 минути 4 клипа, а 1? 

Чичо Джани, ето тука какво казват - трябва избереш Manual recording mode.

https://forums.geforce.com/default/topic/629265/extend-shadowplay-recording-time/

Виж и тука - http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2471301/shadowplay-record-20min.html

Може би и @Кико да даде идея ?

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами аз съм правил и над час клипове ;)

Ето например един такъв:

Този клип е записан в You Tube  директно след стрийм. Тоест, стриймвам и клипа си се записва автоматично.

И да, както казаха по-горе, голям клип се прави с ръчно пускане на записа. Иначе Shadowplay  записва максимум последните 20 минути. Лично аз съм нагласил тоя запис на 8 минути, които са напълно достатъчни да запишат примерно някоя обиколка на Nordshleife ;) 

ПП: Мисля, че стрима може да се направи частен, както и клипа, ако нещо те притеснява. После си правиш каквото искаш с него. Това обаче става само с бета версията на GeForce Experience. Аз се отказах от нея, щото тая игра, от която съм дал горния клип, с новите версии на GFE  не тръгва. Просто не мога ни да стриймвам, ни да записвам. Затова се върнах на официалните все още версии, които имат стрийм само в Twitch. Но там не съм запознат дали може да стане запис както в YouTube. И между друготобитрейта при стриййм е малко по-нисък - 9 Mbit/s при 1080p. с 60 фпс. Мисля се получава що годе качествена картина, нали?

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм на manual, но записва примерно ако играя час и снимам не прави 1 файл, а примерно 3-4 файла :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, Djani_Varna написа:

Аз съм на manual, но записва примерно ако играя час и снимам не прави 1 файл, а примерно 3-4 файла :) 

А Ундоуса какъв е пич ? Пробвах да проверя и на канала ти, но няма инфо в about.

Ето какво казват тия, че ако е Win 7 има ограничение мах. 3,8 или 4 gb на файл - https://forums.geforce.com/default/topic/628073/geforce-experience/shadowplay-feedback-thread/148/

Ето и тука - https://forums.geforce.com/default/topic/802313/shadowplay-3-8gb-fix/?offset=5

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 48 минути, Djani_Varna написа:

Ами слепи ги де! Толкова ли те мързи? От време на време пускат някоя безплатна стара базова версия на Power Director. Гледай тук дали случайно няма да се появи. Като се появи, грабвай я без пари, ако не ти се занимава с разни бананови версии.

След това хващаш клипчетата, слепваш ги и си правиш нов файл. Да, тия версии имат ограничение до 1080p.  и доста други, но не вярвам да си се засилил да правиш клипове с резолюция 1440p.  и нагоре. А и за слепване на клипове може би има много други подходящи програми, които аз не знам, но в подфорума за софтуер няма как да няма някоя подобна тема. Пък ако няма, пусни си, да ти помогнат хората.

Гледай примерно кво може да се направи с тая програма:

Правиш си квото искаш и квото може да измисли главата ти.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човек да не каже нещо и ето го безплатния лиценз на Power Director 13,  с който може да си правите както и каквито клипове искате. Е, може би е с доста ограничения, защото това е версия Delux, но за непрофесионалисти върши чудесна работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 6.08.2016 г. в 20:40, Кико написа:

Човек да не каже нещо и ето го безплатния лиценз на Power Director 13,  с който може да си правите както и каквито клипове искате. Е, може би е с доста ограничения, защото това е версия Delux, но за непрофесионалисти върши чудесна работа. 

Аз ползвам Camtasia Studi 8 с Sony Vegas, но Camtasia не прави 60 кадъра на 1920х1080 пък Сони-то като настроя да рендва видеа на 60 кадара трябва да чакам цял ден...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.