Премини към съдържанието
Гост

Заслужава ли си ?

Препоръчан отговор

Гост

Здравейте!

Преди време бях набелязал Dead Island но тъй като нямах време се отказах. Играта хубава ли е? Виждам че е нещо като rpg в което вдигаш ниво и можеш да бием по-силни зомбита и т.н.. бих искал мнението на някой който е играл играта и знае за какво става дума. благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус е :) Лична на мен не ми хареса, не съм много фен на трепене на зомбита, но L4D2 си е класика ;) Все пак ако си я вземеш недей за 19,99 щот тогава не си стурва :) Изчакай намаление поне на 10 евро да падне и си ти ако те кефи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значиии, играл съм само 2-ката. Играта доста ме грабна, а аз по принцип не играя много fps. А да, играта е fps с може би малки закачки на rpg. Имаш прилична история, графиката е окей при всички положения. Имаш много опции за развиване, особено на оръжията, а споменах ли, че можеш да ги биеш с почти всичко, което намериш? Зомбитата стават по силни, със напредването на картата и историята. Няма да издавам някакви сюжетни моменти. Купи/свали си я и виж сам ;) Най-малкото можеш да гледаш геймплей клипове в тубата ;) 

Edit: Извинявам се за грешката, играл съм първата игра, а не втората.

Редактирано от Collins (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост

Ще я пробвам.. аз имам един приятел който я е играл и ми каза че бил намерил вибратор и ги бил с него ;D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, its obvious написа:

Здравейте!

Преди време бях набелязал Dead Island но тъй като нямах време се отказах. Играта хубава ли е? Виждам че е нещо като rpg в което вдигаш ниво и можеш да бием по-силни зомбита и т.н.. бих искал мнението на някой който е играл играта и знае за какво става дума. благодаря предварително

Играта е супер и преди време беше любимата ми. Само че има няколко игри, включително нова Dead Island 2, която мисля трябва да излезе близките дни или седмици. Всъщност, за някакъв наследник може да се говори и за Dying Light, където има нови елементи, като например паркура. 

преди 11 часа, Djani_Varna написа:

Въпрос на вкус е :) Лична на мен не ми хареса, не съм много фен на трепене на зомбита, но L4D2 си е класика ;) Все пак ако си я вземеш недей за 19,99 щот тогава не си стурва :) Изчакай намаление поне на 10 евро да падне и си ти ако те кефи :)

20 лева? Айде стига :) Това е стара игра и за нея не се дават повече от 7-8 лева и то ако човек наистина иска да я има. Все пак като най-напредничава  сред тия игри, аз бих препоръчал Dead Island Riptide. А най-добре да се намери пакет, съдържащ Dead Island и Dead Island Riptide. Последната просто е най-усъвършенствана от всички.  Ето малко стари клипчета:

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Една корекция...Dead Island 2  вероятно няма да излезе никога. Дори от Steam  я махнаха. Първото студио фалира, второто и то май, а играта е свалена от Steam. Е, ще чакаме Dying Light 2  ако има таква. Между другото, пробвал ли си Dying Light? На практика е продължението на Dead Island  като жанр. 

ПП: Ето например откъде може да си купиш по-евтино игрите, ако си решил да ги купуваш:

https://www.g2a.com/dead-island-riptide-complete-edition-steam-cd-key-global.html

2016-08-05_142209.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост

Аз от стийм си ги купувам но за жалост нямам directx11 за да цъкам повечето нови игри... препоръчайте ми хубави игри за directx10 ако може :). Аз преди почнах да се ровя но не намерих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Crysis, S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky, H.A.W.X....

Купувайки си игри от Steam, даваш поне 5 пъти повече пари и то при намаления. Не прави такива грешки. Или викаш, дай да давам 40 лева за Dead Islan Riptide,  след като мога да я взема за 7-8? Това, че я купуваш от подобни магазини, не я прави нередовна. Активираш ключа в Steam  и готово. Никой не те пита от къде си я купил. Аз имам 160 игри там и може би над 100 съм купил от други магазини, включително имам въведени Steam кодове от закупени DVD  дискове. Напоследък обаче избягвам покупки от Steam  заради пладнешкия обир, който се опитват да правят. Дори и при летните намаления, игрите им струваха повече, отколкото игрите в други магазини, продавани без намаления. От Steam  си купувам единствено DLC  или игри, които не се предлагат в други магазини и няма как да си ги купя по друг начин. Ето, тия дни ще купувам F1_2016. В Steam  е 100 лева, днес гледам на друго място е вече 62, а доскоро минимума беше 70. А кажи, защо да им пълня гушите на тия? Последната година се оляха с цените. Допреди година не бе точно така, но нещо се увълчиха. Чета сега какви били печалбите на EA  за тримесичие- близо 1.3 милиарда долара оборот, над 500 милиона чиста печалба!!!!! Е, плащай им на тия. 

2016-08-05_214547.jpg

Как може да имаш 50% печалба? Няма такъв отрасъл в света, дето да ти дава таква норма на печалба. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Кико написа:

Една корекция...Dead Island 2  вероятно няма да излезе никога. Дори от Steam  я махнаха. Първото студио фалира, второто и то май, а играта е свалена от Steam.

Няма да им е за първи път. Напразно си чаках и Chrome 2 играта от Techland, която така и не видя бял свят, а Chrome 1 и Chrome SpecForce не бяха лоши за времето си. Дори идеята за костюма с подобренията случайно се появи в Crysis. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Няма да им е за първи път. Напразно си чаках и Chrome 2 играта от Techland, която така и не видя бял свят, а Chrome 1 и Chrome SpecForce не бяха лоши за времето си. Дори идеята за костюма с подобренията случайно се появи в Crysis. :)

Аз чаках Dead Island 2  през 2014, но февруари 2015 година бях от първите, купили си Dying Light, която си и заплюх за продължение. Спомням си, как Doom 3  се появи 2005 година, около 10 години след двойката. Ето, след още 10 години пак Doom. Така, че никога не казвай никога ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Кико написа:

Аз чаках Dead Island 2  през 2014, но февруари 2015 година бях от първите, купили си Dying Light, която си и заплюх за продължение. Спомням си, как Doom 3  се появи 2005 година, около 10 години след двойката. Ето, след още 10 години пак Doom. Така, че никога не казвай никога ;) 

Ми казвам, защото работата по Chrome 2 е официално преустановена. Подобно на S.T.A.L.K.E.R. 2 за съжаление...

Колкото до DOOM 4...Нещо не ме радват нито 3-ката, нито 4-ката. Но пък на DOOM 2 бях доста голям фен. Но пък повече ме радва QUAKE поредицата...2-ката беше солидна и на мулти и като кампания. 3 на мулти (подобно на Unreal Tournament) и 4-ката за мен е по-добра от DOOM 3 макар да използва същия енджин. Но пък скоро няма да има QUAKE 5 така че...пак греда. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

E, то пък щото излезе продължение на Far Cry 4,  съм го играл :). Чета, че и Ubisoft  са ги подгонили да им изкупят компанията и...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.