Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

БЮДЖЕТ 250-300-320 ще се играе WOT.Процесор и3 -6100,16 GB-Ram,захранване 500W.GTX 750 TI НЯМА ЛИ ДА Е ДОСТАТЪЧНА и коя марка са по качествени карти? NVIDIA  били препоръчителни за WOT.  Очаквам компетентни отговори а не разтягане на локуми на тема нови видео карти.Благодаря предварително.                   

Редактирано от chelsea.2012 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 11 минути, chelsea.2012 написа:

БЮДЖЕТ 250-300-320 ще се играе WOT.Процесор и3 -6100,16 GB-Ram,захранване 500W.GTX 750 TI НЯМА ЛИ ДА Е ДОСТАТЪЧНА и коя марка са по качествени карти?

И да не е достатъчна това е максимума в този бюджет от страна на Nvidia, аз ти предлагам да изчакаш и да вземеш RX 460/70, мисля че 470 ще е около 300 и нещо лева, та тя ти се вписва в бюджета (поправете ме, ако греша, че да не объркам човека). До това от на кой производител да вземеш, ами няма голямо значение картата е 1 и съща, става въпрос, че едни са с леко по-добро охлаждане от други и честотата им е леко различна, но разлика в ФПС-а няма да видиш м/у 2 еднакви видео карти от различни производители. Аз лично предпочитам на Gigabyte или Asus, но и Палитките са за предпочитане, тъй като са по-евтини.

П.С. Този WOT не изискваше ли доста повече процесор отколкото видео карта или се бъркам ?

Редактирано от kyoshinn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление за сега цената на rx 470  се предвижда да е около 460 лева , защото е толкова близка по сила до rx 480 + че леко си объркаха цените за да се конкурират с 1060. Rx 460 4gb версията я дават да е 360 лева, 2gb варианта ще е по-евтин, картата излиза на 8-ми  август, но кога ще го видим ... rx 460 още не са сигурни дали ще може да се конкурира със gtx 950.

http://www.vario.bg/asus-gtx950-m-2gd5

Gtx 950 е 35-45% по силна от 750ti ( не ме цитирайте за това, вижте къде е по бенчове и различните OC варианти)  има я за 299, като 336 за мен е тавана, който бих дал за gtx 950

Редактирано от Bellcross (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателните отговори ще карам на вграденото видео докато се изяснят нещтата с новите карти  и  с колко ще паднат цените на старите

Редактирано от chelsea.2012 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.