Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще се играят цс:го, gta 5, лол, дота.

1)  

•  Процесор:  Intel Core i5-6500 Skylake Quad-Core (3.2 GHz, Turbo Boost 3.6 Ghz, 6 MB Cache, 11 nm, 65W)
    •  RAM памет: 16 GB 2133 MHz DDR4
    •  SSD Диск: Kingston  120 gb ssd sata 3, 2.5" (7mm)
    •  Хард диск: 1TB SATA 7200 оборота/м
    •  Видео карта: nVidia GeForce GTX 750, DDR5 - 2 GB

2) 

• Процесор: AMD FX-6300 Six-Core (3.50 Ghz up to 4.1GHz, L2 Cache 6 MB, L3 Cache 8MB, 32 nm, 95 W)
    •  RAM памет: 16 GB 1600 MHz DDR3
    •  Видео карта: AMD Radeon R7 370, DDR5 - 4 GB
    • SSD Диск: Sandisk 120GB SSD SATA3

3)  

• Процесор: AMD FX-8300 8-Core (3.30 GHz up to 4.3GHz Turbo Speed, L2 8 MB Cache,L3 8MB Cache, 32 nm, 95W)
    •  RAM памет: 16 GB 1600 MHz DDR3
    •  SSD Диск: Kingston 120gb ssd sata 3, 2.5" (7mm)
    •  Видео карта: nVidia GeForce GTX 960, DDR5 - 4 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Кико написа:

Последната.

Надявам се да си прав нея ще взема. Мерси за бързия отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, ESEA написа:

Надявам се да си прав нея ще взема. Мерси за бързия отговор.

Не бързай, кажи бюджет, пък тук ще измислят нещо доста по-добро за тия пари. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, ESEA написа:

1200лв ми е бюджета,но търся сглобен.

Разбира се, това, което ще ти препоръчат, може да се достави сглобено и с гаранция на отделните компоненти. само уточни, дали става въпрос само за кутията с частите или има и периферия като мишка, клавиатура, монитор, колонки.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

първата с видеото на третата

Редактирано от chelsea.2012 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, chelsea.2012 написа:

първата с видеото на третата

На 1вата конфигурация не мога да сложа това видео , нямам такава опция в сайта.

Само кутия и монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със сглобена конфигурация ще се набуташ. Ако гледаш като мене 100-120 лв. - ови - няма. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, velony написа:

Със сглобена конфигурация ще се набуташ. Ако гледаш като мене 100-120 лв. - ови - няма. :D

Може да ми предложите и други.  Ако можеш да ми сглобиш някаква до 1200лв ще съм ти благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, ESEA написа:

Може да ми предложите и други.  Ако можеш да ми сглобиш някаква до 1200лв ще съм ти благодарен.

Изчакай @Roujin Z да се изкаже по въпроса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, velony написа:

Изчакай @Roujin Z да се изкаже по въпроса. 

Темата за вицове е в друг раздел. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Име на продукта Бр. Ед. цена Общо
    Zalman Case ATX Z3 USB3.0 1 66.18 лв. 66.18 лв.
    EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR 1 82.95 лв. 82.95 лв.
    ASROCK H110M-DGS LGA1151 1 101.16 лв. 101.16 лв.
    i5-6500 3.2GHz 6MB LGA1151 BOX 1 421.41 лв. 421.41 лв.
    8G DDR4 2133 ADATA 1 66.49 лв. 66.49 лв.
    1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 1 99.03 лв. 99.03 лв.
    Междинна стойност: 837.22 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 6.66 лв.
    Обща стойност: 830.56 лв. с ДДС

Остават ти 370лв до 1200 който си обявил. От там на сетне имаш вдва варианта, Единия ако не ти се чака и не си много умен а бързаш да имаш, купуваш тази видео карта: MSI GTX 960 GDDR5 4GB GTX960 4GD5T OC

Вариант 2 е да изчакаш за новата RX 470.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, goodly написа:

Остават ти 370лв до 1200 който си обявил. От там на сетне имаш вдва варианта, Единия ако не ти се чака и не си много умен а бързаш да имаш, купуваш тази видео карта: MSI GTX 960 GDDR5 4GB GTX960 4GD5T OC

Вариант 2 е да изчакаш за новата RX 470.

А риска от нов и не тестван в работна среда продукт оправдан ли е? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има си консултант в магазина от който съм предложил частите. Съвсем спокойно може да попита дали всичко е съвместимо и да поиска да сглобят конфигурацията безплатно! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Ивайло Костов написа:

А риска от нов и не тестван в работна среда продукт оправдан ли е? 

Мислиш, че тия готовите машини са тествани? Не се излагай. Тук става въпрос за съвсем друго:

https://plasico.bg/компютър-warlord-8-core-amd-fx-8300-33ghz-8gb-1tgb-gtx960-4gb-ddr5-24235.html

Или според теб тая машинария в кутия Raidmax  с неизвестно захранване и дъно е тествана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Кико написа:

Мислиш, че тия готовите машини са тествани? Не се излагай. Тук става въпрос за съвсем друго:

https://plasico.bg/компютър-warlord-8-core-amd-fx-8300-33ghz-8gb-1tgb-gtx960-4gb-ddr5-24235.html

Или според теб тая машинария в кутия Raidmax  с неизвестно захранване и дъно е тествана?

Убий малко инерцията, ако трябва се успокой и утре отговори пак, сега явно не си разбрал въпроса ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При готовите конфигурации се получава следното. Пишат че компютъра е супер мега мощен гемърски със зверски характеристики и не показват цялата информация за частите. Второ, тъй като както казах не показват цялата информация, не се знае какво има в кутията а най вече при такива конфигурации не се споменават захранванията. Трето Гаранциите на частите варират от 2 до 3г, а при някои части до 5 да не говорим за рам паметта че е 99 месеца. В случая от готовата конфигурация вие получавате само 2 години гаранция за всичките части. И четвърто слагат сглобен компютър ако струва с тия части 1200лв. то тук за същите пари ще сглобите точно това за което ще платите. Демек ще дадете толкова пари и ще получите максималното за тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Ивайло Костов написа:

Убий малко инерцията, ако трябва се успокой и утре отговори пак, сега явно не си разбрал въпроса ми.

На интелигенция ли се правиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А мислиш ли че сглобения компютър е тестван ? Гледат се частите дали са съвместими. Сглобява се и се мята на щанда за продаване и информация че е як и нищо не може да го спре!

Редактирано от goodly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да обясня като за деца:

Струва ли си да се вземе компонент, който току що е излязъл на пазара и няма все още никакъв фийдбек и тестове от реална среда.

Аз го виждам много рисковано - може да излезе дефектна партида, да излъжат с параметрите (нвидиа ще връщат пари за подобно) и тн. 

Не беше с цел заяждане или провокация на форумни нерваци.

преди 1 минута, goodly написа:

А мислиш ли че сглобения компютър е тестван ? Гледат се частите дали са съвместими. Сглобява се и се мята на щанда за продаване и информация че е як и нищо не може да го спре!

Защо и как направи връзка с някакви готови кофигурации, изненадвате ме как тълкувате нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тука е така има 2или 3 капацитета и другото е талаш , неможе да изказваш мнение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правим връзка защото е част от въпроса ти. Същото е и при сглобените конфигурации, хората имат на лице компоненти 1151, гледат които производители с които производители работят по списъци и почват да сглобяват. Дори части които не присъстват в списъка за поддръжка като рам памети, пак си работят безпроблемно. Ако говориш вече специално за видео карти, то разбира се няма да му се предложи референта. Относно дефектите, съм съгласен но има стари продукти останали с леки не толкова забележими за хората и още се купуват. Ако бързаш ще да си актуален ще си платиш и ще имаш новото. Ако си хитър и търпелив ще чакаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.