Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Закупих си един стар уред /произведен през 2005г./, към който се свързва VGA VIDEO MONITOR.Това което ме притеснява е,че

монитора е с резолюция: 320 pixels wide x 210 lines high.Тъй като уредът е втора употреба го получих без монитор. Не съм

наясно с мониторите и затова имам следния въпрос: Ако към видео изхода на уреда включа мониторът от моя  компютър ,който

е с минимално допустима резолюция 800 x 600,ще се види ли някакво изображение?

Вероятно въпросът ми е елементарен,но на мен не ми е ясно!

Благодаря на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето това пише:

VGA VIDEO MONITOR
    Display Format: 320 pixels wide x 210 lines high.
    Display Refresh Rate: 60 Hz.
    Display Color: Red, Green & Blue or Monochrome (Black & White)
    Power: 115 VAC, 50 or 60 Hz. (230 VAC optional).
    Color: Light gray
    Size: 14" diagonal (35.5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

важното е(според мен) мониторът да работи преди да пуснеш компа с цел успешното му разпознаване от дъното и видеото.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Включих монитора към уреда и работи.Не ми харесва резолюцията,разбира се,но е поносима.Става дума за уред който показва графични

таблици.Не е компютър.Сега се чудя,дали има възможност за подобряване на резолюцията,чрез добавяне на компютърна видеокарта към съществуващата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, syom1 написа:

Не е компютър.Сега се чудя,дали има възможност за подобряване на резолюцията,чрез добавяне на компютърна видеокарта към съществуващата?

Това устройство си е компютър, макар и специализиран. Дори и да може да работи с друга видеокарта, софтуерът едва ли поддържа друга резолюция. Предполагам, че устройството е някое от ТЕЗИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.