Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!,от няколко дена ме мъчат няколко въпроса относно моята гейминг конфигурация
    1.750W 80+Gold достатъчно ли е за  *Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming* ?

2.Дали в конфигурацията всичко си пасва и няма компоненти които не са съвместими?
    това е първата ми конфигурация http://pcpartpicker.com/list/FWp6RG
    и това е втората http://pcpartpicker.com/list/jnz4nn разликата е само в захранването на конфигурацията 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Картата харчи под 200 вата. SLI  ли ще правиш? Но дори и за SLI  си доста над необходимото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Кико написа:

Картата харчи под 200 вата. SLI  ли ще правиш? Но дори и за SLI  си доста над необходимото.

SLI ще правя ,но общо за цялата конфигурация дали ще стигне и отделно за видеото това ми беше другия въпрос.Понеже съм питал из много саитове всички казваха различно някой да други не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това ти е захранването  

EVGA SuperNOVA 750

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, AlkatrazBG написа:

Това ти е захранването 

EVGA SuperNOVA 650

Никога не съм бил фен на EVGA.Повечето от моите приятели имаха видео карти на EVGA(за захранване не съм сигурен) и след 1 година изгаряха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като намериш друго захранване с гаранция 10 години  ми се обади  http://www.tomshardware.com/reviews/evga-supernova-650-p2-power-supply,4364.html.  Това захранване е със възможно най високия сертификат за качество  и КПД ма щом не си фен на марката ти си решаваш. Погледни тази кутия и после я сравни със тази дето ти си я избрал In-Win GRone

500x1000px-LL-a970100c_2012-12-18_17-40-

И погледни и това дъно  щом си харесал  карта от G1  серията Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще стигне. По принцип може да направиш SLI  и със захранване като моето - Seasonic G-550. Ами смятай. В най-лошия случай добавяш още 200 вата към консумацяита, която като цяло е под 300 вата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Кико написа:

Ще стигне. По принцип може да направиш SLI  и със захранване като моето - Seasonic G-550. Ами смятай. В най-лошия случай добавяш още 200 вата към консумацяита, която като цяло е под 300 вата. 

Амм понеже не ми се занимава с митницата цяла седмица би ли ми предложил някой качествен сайт от където мога да си ги закупя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, napafkaN написа:

Амм понеже не ми се занимава с митницата цяла седмица би ли ми предложил някой качествен сайт от където мога да си ги закупя?

Sky, Nikem...това са главно местата, които се коментират тук. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Кико написа:

Може ли да ми обясниш какво точно е това SLI ? И как така се вдига консумацията от картата и с колко при различните видео карти ? На всички видео карти ли може да се направи или само на определени модели ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, AlkatrazBG написа:

Като намериш друго захранване с гаранция 10 години  ми се обади  http://www.tomshardware.com/reviews/evga-supernova-650-p2-power-supply,4364.html.  Това захранване е със възможно най високия сертификат за качество  и КПД ма щом не си фен на марката ти си решаваш. Погледни тази кутия и после я сравни със тази дето ти си я избрал In-Win GRone

500x1000px-LL-a970100c_2012-12-18_17-40-

И погледни и това дъно  щом си харесал  карта от G1  серията Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5

Как може да ми сравняваш това и Nzxt(говорим за кутията) почти всяка гейминг конфигурация кутията е на NZXT + на всеки турнир (главно цс) винаги е NZXT :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ти давам алтернативи а пък ти  ако искаш си  сложи частите и в кашон :) Изобщо не си в час със качествените  кутии ама  парите са си твои .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 40 минути, kyoshinn написа:

Може ли да ми обясниш какво точно е това SLI ? И как така се вдига консумацията от картата и с колко при различните видео карти ? На всички видео карти ли може да се направи или само на определени модели ?

??? С коя да е търсачка лесно може да намериш информация за SLI. Чудя се, как така даваш препоръки на хората за конфигурации, а не знаеш някои от основните неща. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Кико написа:

??? С коя да е търсачка лесно може да намериш информация за SLI. Чудя се, как така даваш препоръки на хората за конфигурации, а не знаеш някои от основните неща. 

Защо да не давам ? Погледни ми някой от препоръките и кажи КЪДЕ бъркам в нещо. 

П.С. Вярно, е че не знам доста неща, но в същото време и знам доста. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.