Премини към съдържанието
Гост

Чувствителност на мишката

Препоръчан отговор

Гост

Здравейте банда ;) 

Искам да ви попитам как мога да си вдигна или намаля чувствителноста на мишката която е модел Bloody a4 v8.От сайта на производителя съм си свалил софтуера и съм го активирал напълно но като отворя самата програма ми изкарва 600 DPI а мишката поддържа до 3600.Като "ровичкам" по настройките и нищо не се променя,освен че има някой опции който я правят неизползваема и трябва да прейнсталирам софтуера после.Търсих с Google но ми излизат все някакви руски обяснения а той хич не ми е силен.Ползвам мишката предимно за играта CS:GO и ако има някой които е запознат с мишката и играта бих се радвал много ако може да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен от настройките на компютъра - Контрол панел - мишка - опции на показалеца и най горния плъзгач го нагласяш според твоите изисквания!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам TL8 и софтуера им е плачевен.Последния път когато го теглих, просто единственото което можах да права беше да вкл/изкл светлинките.Дори и DPI-то не можеше да сменяш.Би трябвало да има някакви по default, които можеш да сменяш от бутон на самата мишка.Тъй като я гледам обаче има няколко копчета отгоре, ма те са за x2;x3;x4

Редактирано от SHANOVr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бе, тази мишка от Марс ли е паднала???

С всяка покупка върви и упъттване за потребителя та написано дори само на картона на опаковката, но има такова! Всички ключови функции се описват!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Бе, тази мишка от Марс ли е паднала???

С всяка покупка върви и упъттване за потребителя та написано дори само на картона на опаковката, но има такова! Всички ключови функции се описват!

И ако е закупена от Бг задължително има и упътване на булгаристански. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм с тази    A4Tech Bloody v8 без софтуера незнаете какво сте си купили ,настройва се абсолютно всичко.Просто изтеглете правилния софтуер.

v8.png

Редактирано от rumen1969 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Ивайло Костов написа:

И ако е закупена от Бг задължително трябва да има и упътване на булгаристански. 

Прави разлика между едното и другото.

преди 2 минути, rumen1969 написа:

Аз съм с тази A4Tech Bloody v8 без софтуера незнаете какво сте си купили ,настройва се абсолютно всичко.Просто изтеглете правилния софтуер.

Туй много убао, само ако беше ... казал, споменал, намекнал - откъде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, jhoro написа:

Прави разлика между едното и другото.

Туй много убао, само ако беше ... казал, споменал, намекнал - откъде ?

http://www.bloody.com/en/Download.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, rumen1969 написа:

Това вече е по-сериозна приказка.

преди 11 часа, Nikolai Kocev написа:

... мишката поддържа до 3600.

Четейки в това ревю (преглед)

Цитат

Sensitivity shows the three default profiles of 800, 1000, and 1600 dpi – the maximum amount being 3200 dpi. For extra sensitivity Bloody recommends metal mouse feet which are optional for purchase.

A4Tech-Bloody-Gun3-Headshot-V8-Gaming-Mo

За чувствителността се предлагат три стандартни профили от 800, 1000 и 1600 DPI - максималната стойност е 3200 DPI. За допълнителна чувствителност Bloody препоръчва метални крака на мишката, които са опция при покупка.

оставам с убеждението, че тази чувствителност е сумарно - по двете оси.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Ивайло Костов написа:

Не разбрах за какво говориш.

Едното е да трябва да има, а съвсем другото - наистина вече да има. Да не говорим, че понякога слага някакъв много тъп, "машинен" превод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, jhoro написа:

Едното е да трябва да има, а съвсем другото - наистина вече да има. Да не говорим, че понякога слага някакъв много тъп, "машинен" превод.

Да не казвам категорично, но е задължително да го има на БГ език. Ако имаш време потърси точния закон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.