Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди няколко години ми се наложи да си купя компютър и от този форум добри хора ми сглобиха компютъра, който ползвам до сега :)

Обаче вече ми се налага да си купя лаптоп.

Лаптопа ще го ползвам предимно за програмиране но искам понякога да мога и да играя някакви игри като ЦС:ГО или Battliefield 4 или Battlefield 1 на мед/хай графика с прилично фпс но няма да ми се налага толкова често да играя на лаптопа просто когато ми трябва да мога :)

Бюджета ми е до 3000 лв но не е задължително да е 3000 защото от предишни пити помня, че когато си кажеш бюджета някой отговаря "Ето по добър само с 100 лв отгоре :D

Та ще съм благодарен ако ме насочите, защото до сега не ми се е налагал да си купувам лаптоп а например 1 приятел миналата година си купи леново лаптоп за 1000лв, с който сега не може да направи нищо.

Редактирано от Ivan21 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди седмица си купих този лаптоп http://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_700-lenovo_ideapad_700_15_80RU00A2BM доста съм доволен от него можеше да дам още някой друг лев отгоре за да си взема същия само, че с i core 7, но аз не съм голям фен на игрите, в последствие разбрах, че лаптопа се водил gaming.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ще си купя лаптоп след около месец така, че до тогава ще видя всички предложения, които ще се появят и ще ги проуча и ще си избера която ми хареса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.