Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумци, 

Имам нужда от малко помощ и се надявам по-опитните от вас да ударят едно рамо. Търся си телефонче до 300 лева, което да има сравнително добра камера и издържлива батерия (доколкото един смартфон позволява...) 

Едно малко уточнение: Бих искал телефонът да има и предна камера. Общо взето, това са основните неща, които ме интересуват. Не робувам на марки, така, че давайте смело и предлагайте идеи. :) 

Поздрави,

AngryChichko

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.banggood.com/XIAOMI-Mi4C-5-inch-4G-LTE-2GB-RAM-16GB-Snapdragon-808-Hexa-core-Smartphone-p-1001359.html

Най-доброто за 200лв. Има процесор като на LG G4 и Nexus 5x които струват тройно повече пари.

Ако в моментът си търсех телефон бих си взел този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

много зависи за какво ще ползваш телефона. Търси го с 4G ако искаш скоростен интернет. Ако ти трябват приложения за щяло и нещяло, ако си фен на фейсбук взимаш Андроид операционна система, ако търсиш апарат, който няма да го ползваш за глезотията си взимаш Windows операционна система, понеже вероятността нещо да ти бъгне по нея е малка, а преинсталацията и връщането на архива отнема 6-7 мин. и възстановяваш телефона до нов взет от магазина! Камерата не я гледай само по написаните в описанията пиксели, а се разкарай до магазините и виж каква камера ще ти хареса. Автофокуса на камерите също е много важен, 5mp камера с добър автофокус прави много по добри снимки от прехвалените 13mp камери, които пускат по апаратите последната година! МНОГО ВАЖНО - голяма част от телефоните с китайско производство идват с калпави микрофони, преди да вземеш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО тест!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от b3s7ch0
        Здравейте,
        решил съм да се снабдя с видеорегистратор, причините мисля, че са ясни, няма смисъл да ги обяснявам. Направих грешката да се доверя на един от популярните сайтове за такива джаджи и в рамките на 2 седмици се сдобих с 2 различни модела, които се оказаха абсолютен провал.
        За първия в сайта беше написано, че покрива 180 градуса, след покупката се оказа, че са 90. Проявих разбиране, защото на всеки може да се случи да допусне грешка и го замених с друг, за който доплатих 20 лева отгоре, понеже имаше малко по-добри параметри. Доволен от покупката реших да го пусна да го тествам и след като 1-2 часа работеше както трябва, започна най-редовно да си забива, да трябва да изчакам да му падне батерията, за да може да се изключи, да снима по 13 секунди и да спира клипчето, въпреки че е настроен да прави 5 минутни клипчета и прочие. С две думи не работи както трябва.
        Сега предстои да отида в офиса на компанията, да им върна dvr-а и да си получа парите обратно. Искам да си взема нов, като ми се иска да е нещо качествено, което да не ми се налага след 1 седмица да връщам. Бюджетът ми е около 100-120 лева максимум, не ми се дават повече. Отворен съм към всякакви предложения. Благодаря на всички, които ще се включат в дискусията
      • от hristov1982
        Интересува ме следния huawei p9. Може и samsung galaxy s7 edge и lg g5 или някакъв друг. Искам да заменя моята нокия за такъв, допада ми визията, не търся някакви мега неща. Ще го ползвам за стандартното - снимки, интернет, разговори и някой друго приложение.
      • от Foggy Master
        Здравейте на всички!!! Предпразнично бих искал да купя нов телефон, тъй като успях да счупя моя S7 Edge на асфалта докато говорих с един приятел. Още ме е яд, ама все пак трябва са си взема друг. За разлика от повечето потребители, аз бюджет нямам. Може би се брои, че не ми се дават повече от 1800 лева....  Ще ми трябва повече за камера, защото правя доста снимки. Доста нови модели излязоха и не знам кой от всички да избера. Други екстри не са ми нужни, но не искач някои евтин, за да се развали като един A7 2015. Ще ви бъда много благодарен ако има отзиви
      • от GhostRider69
        Здравейте! Търся най - доброто, което може да се намери в сайта на Виваком, на изплащане (до 20лв някъде, може и малко отгоре), с план Smart S+. Благодаря предварително!
      • от Стоян Христов
        Здравейте. Моля да кажете любимите приложения, които имате на смартфона си. Благодаря.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.