Премини към съдържанието
Гост

Пръщене в слушалките

Препоръчан отговор

Гост

Здравейте,както е написано по горе имам проблем с пръщенето в с слушалките си при положение че съм ги включил отпред  на компа,а като ги включа отзад това пръщене го няма.Пробвах с няколко различни слушалки и нещата са все така.Има ли как да се оправи това пръщене ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

виж кабелчетата от дъното до предния панел да не са тръгнали да се измъкват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ползваш ли безжична мишка, при мен се получаваше от нея, от тия евтините за по 5-6 лв. Виж на предния панел както казва emil644466 от честото включване изключване да не би да има лоша спойка на буксата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможно е да има окисляване на пластините, които контактуват с жака, особено ако не е ползвано дълго време. Преди да правиш каквото и да е, пръсни в гнездото препарат за контакти ( напр. Контокс). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предните жакове обикновенно са свързани с дъното с тънки кабелчета, които не са добре изолирани към външни смущения(WiFi, GSM, Bluetooth etc.).

Когато включваш отзад, тогава си директно към дъното и ги няма тези кабелчета.

Едно от възможните решения е да се сложат хубаво изолирани кабели.

1. или вътре от дъното до предните жакове

2. или удължение от задните жакове до там където ти трябва.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.