Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !  От дълго време се каня да си купя тример за след бръснене и окосмяването на ушите, нещо подобно на това: http://www.trimer.info/ , но се опасявам, че космите няма да изчезнат, а ще станат ло-груби. Моля за Вашето мнение и насока към подобна машинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този тример които си посочил го ползвах точно един път и се счупи. По добре не си вземай такъв! Някой по-запознат да ти предложи друг вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 8.08.2016 г. в 21:14, pacyy написа:

Този тример които си посочил го ползвах точно един път и се счупи. По добре не си вземай такъв! Някой по-запознат да ти предложи друг вариант.

Някой няма ли да ми предложи по-добро решение...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 8.08.2016 г. в 18:29, Person написа:

Здравейте !  От дълго време се каня да си купя тример за след бръснене и окосмяването на ушите, нещо подобно на това: http://www.trimer.info/ , но се опасявам, че космите няма да изчезнат, а ще станат ло-груби. Моля за Вашето мнение и насока към подобна машинка.

Космите от бръснене няма да изчезнат със сигурност, но и няма да станат по-груби от него. Нито по-гъсти.
    Вземи си нещо на Remington или Philips с по-голяма гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От около година използвам подобен на този, но на Zelmer, като имам и приставка за оформяне на бакенбарди, но не съм я пробвал още. Има известно втвърдяване на космите, но не е нещо кой знае какво и ако редовно ги поддържаш, няма да те дразнят. Единствено трябва да внимаваш да махаш само частта от космите, която стърчи и грозовее, но не и изцяло космите вътре в носа, защото те все пак са естественият начин на тялото да си затопля въздуха, който получава, а и да го филтрира до някаква степен. Иначе повече от 20-30 лв. за тример не мисля, че си заслужават.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.