Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Не съм сигурен, дали това е точният раздел, но имам охранителна камера CXD3172AR_E. За съжаление кабелът е бил отрязан и в момента имам от нея 3 жици - черна, червена и жълта. Бихте ли могли да ми кажете, коя жица за какво е и бил ли могъл да ги вързстановя запоявайки нови чинчове и намирайки подходящ адаптор/трансформатор. Прикачил Пдф със схема на самата камера.

CXD3172AR_E.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обикновенно - черен маса, червен +12В жълт видео, но няма 100% гаранция че е така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има ли как да проверя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Жълтото е за Видео сигнал а другите две са за ток. Вземи мултицет и замери има ли напрежение. Но 99,8 % Червен 12V, черен маса. Ако направиш снадка и я запоиш може да се влоши сигнала

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
      • от Metko Maslev
        Камерата се включва сама дори и на заключен екран,поне 2 пъти дневно.
        Иска и разрешения за достъп.
        Някой имал ли е същия проблем?
      • от dimi_54
        Здравейте, търся решение за следния проблем. Преди дни монтирах у нас камера за видеонаблюдение. Нямам dvr и затова реших да ползвам вградения pvr на телевизора който имам . Самия телевизор има два вградени тунера за аналогово и цифрово приемане на сигнал AV и DTV - T. Особенното е че PVR работи само с DTV тунера. Когато вкарам видеосигнала от камерата ми го изкарва на АV входа. Проблема е че не мога с този вход да ползвам PVR. Явно сигнала който идва от камерата е аналогов. Въпроса ми е , има ли начин този сигнал да се преобразува в цифров за да може цифрофия тунер да го хване и оттам да мога да записвам с PVR.
      • от filipov
        Имам камера sony PJ620 и искам да я вържа чрез комп или лаптоп да предавам на живо през фейсбук. Има USB, HDMI, WiFi.
        Не успях да я свържа към този софтуер OBS. Само чрез това успявам PlayMemories Home, но не ми върши работа.
        С HDMI дали ще стане, понеже доколкото четох HDMI на видеокартата трябва да има Input.
        Та искам съвет как мога да я вържа по някакъв начин с този софтуер. 
        Благодаря за вниманието.
      • от crashgold
        Здравейте.. Търся приложение или програма за смяна на камера на телефон.. Тоест .. докато снимам на видео да мога да местя от предна на задна камера ( да продължава да се снима )... Телефона е Huawei P9 Lite    Живи и здрави  ... 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.