Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Не съм сигурен, дали това е точният раздел, но имам охранителна камера CXD3172AR_E. За съжаление кабелът е бил отрязан и в момента имам от нея 3 жици - черна, червена и жълта. Бихте ли могли да ми кажете, коя жица за какво е и бил ли могъл да ги вързстановя запоявайки нови чинчове и намирайки подходящ адаптор/трансформатор. Прикачил Пдф със схема на самата камера.

CXD3172AR_E.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновенно - черен маса, червен +12В жълт видео, но няма 100% гаранция че е така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли как да проверя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жълтото е за Видео сигнал а другите две са за ток. Вземи мултицет и замери има ли напрежение. Но 99,8 % Червен 12V, черен маса. Ако направиш снадка и я запоиш може да се влоши сигнала

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dan7es
      Добър ден/вечер.
      Искам да попитам за мнение понеже не съм запознат с камерите за видео.
      Ако може да ми предложите камера за видео(главно) 4к или която снима добре бюджета който мога да отделя е 2000лв.(нямам предпочитания за марка)
      Мога да взема и нещо втора ръка не е проблем.
      Лек ден/вечер.
    • от B3M2W0
      Преди два дни писах за програмата за запазване на драйвери Free Driver BackUp и я похвалих, че е от проверен издател. Вчера, като ровех във програмните файлове на Уиндоуса ,(което правя често), открих разни неща с дата на инсталиране , съвпадаща с въпросната програма. Като сканирах с  ESET Online Scanner, се оказа инсталирана програма RelevantKnowledge, която беше окачествена като вирус. В мрежата не можах да намеря категорично мнение за това какво прави тази присадка. И това от сайта на производителя. Деинсталирах я и изтрих всичко свързано с двете. Пиша това да предпазя някой друг да не се натопи като мен.

• от vgsoft
           Здравейте, създаваме програма за съхранение  на пароли, потребителски имена и друга лична информация в текстови формат.  Удобна е за  комуникация  с кодирани текстови съобщения за (чатове, форуми, социални медии), за запазване на скрити съобщения и други. Програмата е безплатна и няма претенции за висока сигурност.Тя е за хора, които търсят максимално опростено кодиране, декодиране и простичък интерфейс. Програмата дава възможност за творческо мислене и в ръцете на  креативни  потребители би обезмислила всякакви неоторизирани опити за прочитане на скритите текстове.Програмата е безплатна, не се нуждае от  инсталация ( portable ) и първата версия е налична на следния адрес:
      http://dox.bg/files/dw?a=61e66395f5 
      /  Незнайно защо MediaFire я изтри след като сложихме линк в YouTube  /
      Video:

Програмата е за Windows XP, 7, 8
      За да работи трабва да имате наличен  Net Framework 4.5.
      Ако нямате, може да го свалите от официалния сайт на Microsoft:
      Net Framework 4.5.2 (online install):
      https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30653
      Net Framework 4.5.2 (offline install):
      https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42642
      За проблеми, предложения / които може да включим скоро в следващата версия/  и въпроси, моля пишете тук или на имейла посочен в програмата
    • от dzaabo
      Добър ден .
      Имам запитване относно телевизор arielli .
      Имам желанието да си купя камера за видео наблюдение .
      Лошото при мен е че не разбирам и НИЩО от камери .
      Въпроса ми е !
      Някой да ми каже ...Може ли да се включи ДИРЕКТНО към телевизора някоя видео камера и да мога да наблюдавам чрез самия телевизор какво се случва навън в РЕАЛНО време ...
      Също моля да ми се обясни като на малко дете Какъв тип камера ми трябва и какъв кабел ?
      Ако има значение мястото от телевизора до камерата е горе долу 15 метра .
      Не желая да правя запис а просто да виждам какво се случва на момента вместо да  се разхождам до мястото където ме интересува ....
      Моделът на телевизора е :
      https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-plasma-televizori-c3164/arielli/32dn5t-p355709551/#
    • от B-boy/StyLe/
      И аз писах във форума им, че съм недоволен от тази промяна и мисля да не бързам с актуализацията. И без това дори старата им версия е напълно съвместима с пача, който ще се появи във вторник, а ключа в регистрите го създадох като тествах дали съм уязвим на CPU уязвимостите (знаех, че съм, просто исках да видя колко зле е положението).

За да проработи под Win 8.1 командата в PowerShell се наложи да обновя Windows Management Framework до версия 5.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.