Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер. Имам някакъв проблем с монитора а той е Samsung Syncmaster 920n, проблемът е,че не иска да светне показва само черен екран. Там до бутона за включване/изключване долу във десния ъгъл светлината само премига. Пробвах всичко изключвах всички кабели на монитора но пак не става. Този проблем е близо от месец но досега не е било така. Преди стоеше на черния екран за 5-6 минути и се включва сам. Сега не иска от 2 часа стой така. Мисля, че го бях държал на 70Hz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този монитор е за сервиз. Щом светлината на power бутона премигва ,по-скоро има проблем със захранването. Ако беше изгоряла подсветката ,power бутона би трябвало да си свети без проблем. Ремонта ще ви излезе към 40лв ,което поставя въпросът ,дали изобщо си заслужава ремонта ,или е по-добре да купите нов (втора ръка) с гаранция. 

Това е морално остарял монитор 4:3 ,с много бавна реакция 8ms и едва 19 инчов ,работещ само с аналогов сигнал VGA ,който в момента не струва и 50лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.