Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бихте ли ми казали коя от тези две видеокарти е по добрият вариянт за игри като world of tanks , и как би ми вървяла тази игра.   Картите : Intel HD G. 3000 / Intel HD G. - DirectX10  ?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са вградени графики на интелски процесор тоест зависи от процесора не толкова от графиката която не е много ясна.

Добре си се ориентирал към Интел за тази игра (направо е задължителен) колкото до графиката ще е по-добра в зависимост от поколението процесор и класа му.

По-нов процесор по-добра графика. По-висок клас процесор по-добра графика.

Например 3000 е много стара от Санди а само HD без цифри е в ниския клас (Селерон и Пентиум) без да е ясно коя точно. Ако и тя е от Санди ще е по-зле ако е от по-ново поколение ще е по-добре.

пс. Например тези два процесора (най-новите) са с по-добра графика - http://nikem-bg.net/cart/54931p1r55134p1rf.html

Разликата освен в честотите е че по-скъпия е с пълноценната тоест с още по-добра. 

Също така двуканалния режим ще я подобри. Разбирай 2 плочки рам вместо една.

8B52_55D5B380.jpg

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Roujin Z написа:

Това са вградени графики на интелски процесор тоест зависи от процесора не толкова от графиката която не е много ясна.

Добре си се ориентирал към Интел за тази игра (направо е задължителен) колкото до графиката ще е по-добра в зависимост от поколението процесор и класа му.

По-нов процесор по-добра графика. По-висок клас процесор по-добра графика.

Например 3000 е много стара от Санди а само HD без цифри е в ниския клас (Селерон и Пентиум) без да е ясно коя точно. Ако и тя е от Санди ще е по-зле ако е от по-ново поколение ще е по-добре.

пс. Например тези два процесора (най-новите) са с по-добра графика - http://nikem-bg.net/cart/54931p1r55134p1rf.html

Разликата освен в честотите е че по-скъпия е с пълноценната тоест с още по-добра. 

Също така двуканалния режим ще я подобри. Разбирай 2 плочки рам вместо една.

8B52_55D5B380.jpg

Мерси много. Разбрах каквото ми трябваше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.