Премини към съдържанието
Roki_03

[Търся] Готов SA-MP сървър на български език

Препоръчан отговор

Здравейте,
    Търся готов SA-MP сървър на български език.Няма значение какъв вид е сървърът само да е на български език.
    Примери:
    Този

Този

Този

Този

Този

Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някои ако има да ми даде ще съм му благодарен!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Stoyannnov написа:

Мога да ти продам. Да ти дам не мога.

За колко и какъв е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Puma666 написа:

Ако имаш пари skype: genadi_di цената на сървъра със сигурност ще е над 10,000 :D 

Това е скайпа на собственика на Телнет сървъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стънт дм абе сичко. Дори къщи има и бизове. Само къщите и бизовете не са авторски другото всичкото е авторско. Админ системата е като тази която си посочил. има много DM и стънт. Мисля, че имаше и лични коли. за 30 лева ти давам и втория съррвър дет почнах работа по него преди 2 год.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 30 минути, Stoyannnov написа:

Стънт дм абе сичко. Дори къщи има и бизове. Само къщите и бизовете не са авторски другото всичкото е авторско. Админ системата е като тази която си посочил. има много DM и стънт. Мисля, че имаше и лични коли. за 30 лева ти давам и втория съррвър дет почнах работа по него преди 2 год.

Я да видя снимки на лс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 часа, Stoyannnov написа:

Недей лъжи този MOD може и сам да си го намери из нета. Каквото си променил там при включването да изписва, че е бил направен от теб. Всичко било авторско хахахахахахахаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 минути, Puma666 написа:

Недей лъжи този MOD може и сам да си го намери из нета. Каквото си променил там при включването да изписва, че е бил направен от теб. Всичко било авторско хахахахахахахаха.

и аз така си мисля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от MegaBeatz
        Здравейте, Скъпи приятели, искам да се информирам за ИП ТВ, купих адаптера МАГ 256 чрез този адаптер мога ли да излъчвам на други телевизори, чрез смарт ТВ с андроид програмата СМАРТ ТВ, ́ама от колкото рагледах, тр́́ябва ми сервер, ще можете ли да ми помогнете, как точно тр́ябва да излъчвам чрез МАК адрес:  1. Как тр́ябва да направя сървър 2. Как мога да работа с МАГ 256 и да си създам свой сървър.
      • от Mightman
        Имам опит със създаване на сървъри и имам желание да работим с някой сериозно по един такъв. Трябва ми сериозен човек, който да има хубава машина за хостване и основни знания за плугини. Възнамерявам сървъра да бъде със смс система. Парите ще делим 50/50. За повече информация discord George#8409(Препоръчително), Skype regular-show2001 или в краен случай на ЛС.
      • от Feardarkn3s
        Здравейте колеги, осъзнавам, че сигурно не е мястото за подобен въпрос, но секцията с книгите ми се струва прекалено неактивна. Въпросът ми е дали можете да ми препоръчате качествена литература за windows server administration може и на английски. Благодаря предварително.
      • от Constantine the Great
        Здравейте,
        Наскоро смених процесора с по-мощен(Xeon X5550).
        Всичко е наред,но процесора трябва да има 4 физически и 8 логически ядра,а ми показва,че има 4 логически.
        Въпроса ми е,как е възможно това?
        Благодаря за вниманието!

• от mikrotik
        Здравейте, някой от Вас знае ли какво се случва с този сайт - http://www.data.bg/

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.