Премини към съдържанието
lanjelka

Изтрити данни от таблет Lenovo

Препоръчан отговор

Здравейте, надявам се да пиша на правилното място. Преди два дни имах проблем с таблета - не искаше да включи. Зареждаше логото и толкова. Поразрових се малко и открих едно клипче, което ми помогна да включа таблета (ще прикача клипа, за да стане ясно какво съм направила). Проблема е, че всичко беше изтрито. Загубих страшно много снимки и клипове. :( Сега се чудя има ли вариянт да си ги възстановя? Да спомена, че нямам sd карта и всичко се запаметява на самия таблет. Преди време бях правила резервно копие, но дори и него не откривам. Намерих версия на EaseUS Data Recovery за андроид (в официалния сайт на програмата), но стигам до втора стъпка и не мога да разбера какво трябва да направя. Има ли изобщо някакъв начин да си върна снимките и клиповете и какъв? Помогайте, моля ви! :(                                                                           ето това е клипа, който изгледах: Цък

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никакъв шанс!

Направил си хард ресет,тоест фабрични насторйки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж дали Recuva нямаше опция за сканиране и възстановяване на изтрити файлове. Връщал съм неща частично с нея, но на PC.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-добре е да си направиш един облак ида си нямаш такива проблеми. Снимки и клипове ги качаш там.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Програмата която си избрала е добра.Във варианта и за уиндоус успя да възстанови 90% от мултимедийното съдържание на форматиран диск С.Но възстановяването трябва да е на друго място,дял.В твоя случай ще трябва или на карта или на компа.

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 43 минути, _nib_ написа:

Програмата която си избрала е добра.Във варианта и за уиндоус успя да възстанови 90% от мултимедийното съдържание на форматиран диск С.Но възстановяването трябва да е на друго място,дял.В твоя случай ще трябва или на карта или на компа.

Преди време със същата програма успях да си възстановя снимки от форматирам външен хард диск, проблема е, че на втора стъпка в случая не разбирам точно какво да направя. Пробвах хиляди начини, но е даден пример с телефон и малко се бъркам. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, XYconstant написа:

Виж дали Recuva нямаше опция за сканиране и възстановяване на изтрити файлове. Връщал съм неща частично с нея, но на PC.

Пробвах, не става. Само да покажа на каква статия попаднах тук. някой да знае нещо по въпроса?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам от първата снимка ти трябва root access. Можеш да погледнеш в интернет как се root-ва твоя модел таблет или да пробваш с KingRoot (не съм пробвал да root-вам таблет с него, но не малко пъти ми е вършил чудесна работа на телефона). Имай предвид, че някои производители слагат като условие да не приемат гаранцията при root-нато устройство и/или отключен bootloader. Добре прецени рисковете и действай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 53 минути, XYconstant написа:

Доколкото разбирам от първата снимка ти трябва root access. Можеш да погледнеш в интернет как се root-ва твоя модел таблет или да пробваш с KingRoot (не съм пробвал да root-вам таблет с него, но не малко пъти ми е вършил чудесна работа на телефона). Имай предвид, че някои производители слагат като условие да не приемат гаранцията при root-нато устройство и/или отключен bootloader. Добре прецени рисковете и действай.

Ще пробвам да видя какво ще стане, гаранцията отдавна ми е изтекла, така че не ме притеснява. Благодаря ти, като пробвам ще кажа станало ли е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Успях с root-ването и програмата наистина тръгна. Откри ми загубените файлове, но когато им дадох рестор ми иска код за лиценз. С две думи върши работа, ако си платиш. Отказах се и все пак си намерих резервното копие къде е. :) Съжалявам за темата, надявам се все пак да е била от полза и благодаря. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, за да не пускам пак тема ще пиша тук. Имам същия проблем с таблета. Зарежда се до логото и край, не зацепва повече. Искам пак да върна фабричните настройки, обаче не съм направила резервно копие.  Някак не вярвах втори път да ми се случи същото и то за толкова кратко време. :(  Искам да попитам има ли някакъв начин да си изтегля снимките от таблета, преди да правя каквото и да било.Пробвах с USB  за лаптопа, обаче докато не включи не го разчита. :( Помагайте моля ви. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.