Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! :)
Взех си един лаптоп - Fujitsu Celsius H710, който разполага със 128 GB SSD. Този обем ми е крайно недостатъчен спрямо обема на файловете ми. Разполагам с един чисто нов 2.5" HDD, за който ме посъветваха, че мога да използвам чрез caddy на мястото на оптичното устройство. Притеснява ме единствено онази ... "закопчалка"  , видима на картинката от линка. Какво представлява и ще пречи ли на замяната?

Благодаря предварително на отзовалите се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, HotMusicFan написа:

Здравейте! :)
Взех си един лаптоп - Fujitsu Celsius H710, който разполага със 128 GB SSD. Този обем ми е крайно недостатъчен спрямо обема на файловете ми. Разполагам с един чисто нов 2.5" HDD, за който ме посъветваха, че мога да използвам чрез caddy на мястото на оптичното устройство. Притеснява ме единствено онази ... "закопчалка"  , видима на картинката от линка. Какво представлява и ще пречи ли на замяната?

Благодаря предварително на отзовалите се :)

На моята тошиба махнах сидито и директно боднах кадито. Без да го захващам пуснах го и стана. Внимавай само, че като е нов ще му умре най вероятно гаранцията.:wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, HotMusicFan написа:

Притеснява ме единствено онази ... "закопчалка"  ,

Нещо не разбрах за коя закопчалка иде реч?

Ако става дума за това до гнездото за ОУ то при бизнес моделите тая джаджа помага за лесното вадене на ОУ и замяната му с нещо друго я кеди я батерия и т.н. 

Гнездото е стандартно просто това е механизъм за ваденето и няма да ти пречи. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, pconline написа:

Нещо не разбрах за коя закопчалка иде реч?

Ако става дума за това до гнездото за ОУ то при бизнес моделите тая джаджа помага за лесното вадене на ОУ и замяната му с нещо друго я кеди я батерия и т.н. 

Гнездото е стандартно просто това е механизъм за ваденето и няма да ти пречи. 

Сериозно, въобще не знаех какво е и за какво се използва! Благодаря ви много! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как става. ЦЪК

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Sotirow
      Здравейте,
      Искам да попитам дали е добра идея да се замени DVD устройството с Caddy и втори SSD хард диск. Вече имам един SSD хард който е заключен от Биос и е с win10, а на втория хард диск искам да инсталирам Ubuntu. Въпроса ми е дали ако заменя DVD с Caddy ще е добра идея или по-добре да си закупя нов хард който да не е заключен от Биос.
      Благодаря.
    • от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от callpchelp
      Закупен е Януари 2017 г. от Теленор. Още е в гаранция
      Запазен, има драскотина само една на самия протектор, екрана не е надраскан, защото протектора не е свалян още от закупуването на таблета. Използван е рядко, от голям човек за имейли, филми и интернет предимно.
      Операционна система Android
      Процесор

Тип процесор ARM Cortex A53
      Скороста на процесора 1.3 GHz
      Брой процесорни ядра 4 ядра
      Екран

Тип на дисплея Капацитивен
      Размер на екрана 8"
      Резолюция на екрана 1280 x 800
      Памет

RAM памет 1 GB
      Размер на вградената памет 16 GB
      Разширяема памет Да
      Уеб камери

Камера на предния панел Да
      Резолюция на предната камера 2 Mpx
      Камера на задния панел Да
      Резолюция на задната камера 5 Mpx
      Свързваемост

Трансфер на данни
      Wi-Fi
      GPS
      Bluetooth
      Извод за слушалки

Батерия
      Тип Батерия Li-Ion
      Капацитет на Батерията 4200 mAh

Още параметри

Вграден говорител Да
      Вграден микрофон Да

• от роско царев
      Здравейте въпроса ми е има ли шанс хард диск който не го отчита от usb устройство да тръгне защото вътре има прекалено важна информация ? Ако има някакъв начин моля кажете
    • от loranst looa
      Здравейте може ли да ми кажете, с коя програма и в кое меню може точно да се види колко точно часа е работил един твърд диск защото в програмата HDD Sentinel не се вижда да има показатели като  Power on hours и/или Head flying hours.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.