Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Закупих си нов компютър без операциона система(free dos) Как мога да инсталирам win 7 или 10?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ESEA написа:

Закупих си нов компютър без операциона система(free dos) Как мога да инсталирам win 7 или 10?

http://www.vbox7.com/play:7469613d72

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носиш на човек, който разбира или в сервиз да ти направят една инсталация и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, ESEA написа:

Но нямам никакъв windows,без операцциона система съм

Ако нямаш компютър, през който да свалиш .iso файл от Microsoft, ще трябва да си купиш физическо копие или да молиш някой приятел да ти го дръпне. Откъде да ти го дръпне ние не можем да дадем линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, критичен написа:

Ако нямаш компютър, през който да свалиш .iso файл от Microsoft, ще трябва да си купиш физическо копие или да молиш някой приятел да ти го дръпне. Откъде да ти го дръпне ние не можем да дадем линк.

Имам  лаптоп.  

Можеш ли да дадеш  линк да го дръпна и да обясниш как да го кача на другия компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, ESEA написа:

Имам  лаптоп.  

Можеш ли да дадеш  линк да го дръпна и да обясниш как да го кача на другия компютър?

За втори път, занеси компютъра на човек да ти инсталира Windows. След инсталацията трябва да инсталираш и драйвери.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Емил Костов написа:

За втори път, занеси компютъра на човек да ти инсталира Windows. След инсталацията трябва да инсталираш и драйвери.

Знам за драйвърите искам да пробвам сам, ако не стане ще го занеса. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, ESEA написа:

Знам за драйвърите искам да пробвам сам, ако не стане ще го занеса. :)

То хубаво искаш, но си няма и елементарна представа как се правят нещата.  Това за мен е достатъчно:"... Можеш ли да дадеш  линк да го дръпна и да обясниш как да го кача на другия компютър ..."

1. Ако ти дам линк от торенти нарушаваш правило на форума.

2.Ще ти дам линк с платен windows , но ти няма да може да го инсталираш.

3.. Windows не се качва, а се инсталира. Има няколко варианта. Има настройки в bios на компютъра. 

...............................

надолу няма да изброявам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оправих се инсалирах си windowsa,който исках , инсталирах драивърите  с ОГРОМНАТА помощ на потребителя  критичен. Моля да заключите темата! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, абе имам проблем с моя уиндоус. Купих 7ца,даде ми ъпгрейд за 8. Сега от близо година ми дава ъпгрейд за 10ка, ама не се пилучава. Ту липсват инсталационни файлове, ту дата и час ми иска да сменя. Направих всичко и пак не става. Някъв съвет

Sent from my Lenovo P90 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съвета е само един - спри с тия надгражданици на ОС , инсталирай си на чисто отново 7 спрямо параметрите на машината .

Ти си на принципа щом ми дава ще инсталирам , ей така , щото го има и е ново , а пък дали е ок няма значение . После е от такива неща форума е пълен с теми от сорта на " Проблем с компютъра след инсталиране на Windows 10 "Ако можеш сам си направи инсталация на 7 , ако не можеш тогава носи при приятел който е в час с нещата или в сервиз.

Поздрави !

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ъпгрейда за десятка по този начин е спряна на 29.07 

по избор:

качи си десятката на флашка или  разархивирай исото в някоя нова папка на харда

после влез в папката sources и намери файла setupprep и го стартирай

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 10.08.2016 г. в 22:51, критичен написа:

И защо да не можем да му дадем линк, ISO -образа свободно се изтегля от центъра на Майкрософт?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, peppone1 написа:

И защо да не можем да му дадем линк, ISO -образа свободно се изтегля от центъра на Майкрософт?

Да, съгласен съм, просто към момента на написването на мнението това ми изхвърча от главата, защото никога не съм го ползвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И какво пък пречи да му се даде линк за изтегляне от където и да е в едно лично писмо ???????????????????????????///

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 10.08.2016 г. в 22:49, Емил Костов написа:

Носиш на човек, който разбира или в сервиз да ти направят една инсталация и готово.

Еи не се спря с тея сервизи

Поне си остави номер адрес хората да ти се обаждат.Бахти сервизите тои човека не е малоумен знае че може да го занесе в сервиз,нали за това е тоя саит да опита ако може без сервиз.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, ivan1975 написа:

Еи не се спря с тея сервизи

Не, не съм и няма да се спра. Със сигурност Windows не е инсталиран и потребителя след 1 месец сам ще отиде в сервиза. Постоянно го гледам всеки ден в Плевен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Емича си го знаем повтаря вдно и също в 100 теми като папагал вече се питам това реален човек ли е или някакъв робот :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не, не съм и няма да се спра. Със сигурност Windows не е инсталиран и потребителя след 1 месец сам ще отиде в сервиза. Постоянно го гледам всеки ден в Плевен.

Ма на тебе сека първа дума ти е сервиз,кво праиме тука тогава да отиваме в сервизите??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, ivan1975 написа:

Ма на тебе сека първа дума ти е сервиз,кво праиме тука тогава да отиваме в сервизите??

Не, не е всяка първа дума сервиз. След като постващия темата не е запознат с нещата е по-добре да отиде в сервиз, отколкото да омаже нещата. Примери мога да дам много. И това е мое мнение и съвет, никой не е длъжен да го спазва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е имало такъв случай компютър да се повреди от една инсталация. Случва се диска да покаже проблеми при многократно преинсталиране, но това не значи че е повреден, така и аз се подведох да занеса здрав хард диск в сервиз. Причината за това бе бързият формат на ОС от Windows 7 нагоре. Затова е желателно преди преинсталация, ако няма голям обем от информация на диска, той да се изтрие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, peppone1 написа:

Не е имало такъв случай компютър да се повреди от една инсталация. Случва се диска да покаже проблеми при многократно преинсталиране, но това не значи че е повреден, така и аз се подведох да занеса здрав хард диск в сервиз. Причината за това бе бързият формат на ОС от Windows 7 нагоре. Затова е желателно преди преинсталация, ако няма голям обем от информация на диска, той да се изтрие.

В подкрепа на това мнение се включвам, за да кажа, че тази програма лесно и (ако се налага) надеждно форматира харда. Четири пъти съм я ползвал през годините и за една нощ безпроблемно запълва 1тб диск с нули. След това ОС работи дори малко по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, peppone1 написа:

Причината за това бе бързият формат на ОС от Windows 7 нагоре. Затова е желателно преди преинсталация, ако няма голям обем от информация на диска, той да се изтрие.

Това не е вярно:no-no:-бързия формат на 7 и нагоре не е отговорен :PИ след милион преинсталации нищо няма да стане ако знаеш какво правиш:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Остават нелокализирани дялове и други неизтрити тежки файлове, които не позволяват нова преинсталация. В менюто на ОС няма голям избор какво да се прави по диска за разлика от предходните версии ,"XP, 2000" и т.н. А заради което смених здрав хард диск и си навлекох куп проблеми след това с новия, включително и обиди от колегите, това описах в последната си тема, която още не е изстинала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.