Премини към съдържанието
vescherry

Печат от WXP на споделен принтер на РС със W10

Препоръчан отговор

Здравейте, в мрежа са 10-тина компютъра, като само два са със WXP, останалите са нови с W10 и тук започнаха проблемите.  
    Има два принтера свързани и споделени към две РС със W10 и при опит да добавиш принтера или отвориш споделена папка от някой WXP иска постоянно име и парола, а няма такава сложена на акаунта на останлите W10. Дори и да сложа парола - не става , казва че са грешни. Как да подкарам кондиката, ако някой се е сблъсквал нека каже.

Редактирано от vescherry (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този линк съм го чел, но не решава проблема. Помогнаха ми с много подробно описание стъпка по стъпка в друг форум. Благодаря ви за отделеното време. Ето тук линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, vescherry написа:

Този линк съм го чел, но не решава проблема. Помогнаха ми с много подробно описание стъпка по стъпка в друг форум. Благодаря ви за отделеното време. Ето тук линк.

За да не ходим в другия форум, сподели инфортмацията тук за другите потребители на този форум :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.