Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да е възможно най-красив на външен вид и да не лагва!

300 лв е бюджета.

Няма значение другото.

Редактирано от Lenovo606 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lenovo606 написа:

Искам да е възможно най-красив на външен вид.

300 лв е бюджета.

Няма значение другото.

За всеки различно нещо е красиво - някои предпочитат възможно най-квадратни и големи смартфони, докато други все още са фенове на qwerty-клавиатурата и биха искали нещо такова, а трети биха се радвали да намерят смартфон с капаче. Честно казано се чудя тая тема дали пък не си я пуснал за майтап или да си разнообразиш всекидневието. Ето, избери си най-красивия за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, критичен написа:

За всеки различно нещо е красиво - някои предпочитат възможно най-квадратни и големи смартфони, докато други все още са фенове на qwerty-клавиатурата и биха искали нещо такова, а трети биха се радвали да намерят смартфон с капаче. Честно казано се чудя тая тема дали пък не си я пуснал за майтап или да си разнообразиш всекидневието. Ето, избери си най-красивия за теб.

Да не лаги искам мининум 8 ядра с 2 рам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, критичен написа:
    СВОБОДНА ПАМЕТ  3 GB

13mp предна задна 5mp ?

Няма ли да може?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може, но ще трябва да извадиш едни 100 лева повече - http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-LG-K10-K430-DS-BLACK/p/570880

Тъй като по-рано писа, че искаш да е красив (каквото и да значи това за теб), погледни и това нещо - http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-HTC-DESIRE-530-A16-SPRINKLE-WHITE/p/570606 Малко по-слабо е като цифри, но според мен няма да ти забива и има интересен дизайн.

Редактирано от критичен (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 25 минути, Lenovo606 написа:

Аз да попитам. Какво ще правиш с тези 8 ядра ? Нещо по специфично ли ? Или е само да се изфукаш, че имаш под капака 8 ядра. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Lenovo606 написа:

Искам да е възможно най-красив на външен вид и да не лагва!

300 лв е бюджета.

Няма значение другото.

Lenovo Vibe p1m - точно е на цената и ще ти върши перфектна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Емил Костов написа:

Lenovo Vibe p1m - точно е на цената и ще ти върши перфектна работа.

В момента съм с него и още се чудя как можах да не потърся мнения за него и да се прецаквам така. За да не съм голословен:
    - андроид не ми показва никакви уведомления от приложенията, ако са спрени изцяло (или познато още като премахнати от последно използваните).
    - когато включа слушалки към него, намаля звука на звънене и смс-и и, ако забравя след изваждането им да го увелича ръчно, не го чувам.
    - разговорите често глъхнат и човекът отсреща трябва поне 3 пъти да си повтори приказката, за да я чуя напълно.

Ако някой мисли, че може да реши гореизброените проблеми, с удоволствие ще му продам апарата за около 180 лв. да речем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За тези пари, бих ти казал да разгледаш дали ти допадат телефони като:

1. Xiaomi Redmi Note 3 Pro/Prime
    2. Ulefone Power 4G wood
    3. Meizu M3 Note

Има и други подобни разбира се, като Leagoo Elite 1 и т.н. Въпрос на вкус и предпочитания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Note 3 Pro/Prime и си в джаза :)

Аз съм с 2-ката и 80% от времето вървят 3 ядра на 1.1Ghz. Просто информативно го казвам, за да знае автора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Lenovo606 написа:

ти сигурно ще кажеш че искаш и да е самсунг за тия пари с тия показатели.

https://www.amazon.co.uk/dp/B00W1KSGFI/ref=noref?_encoding=UTF8&psc=1&s=electronics

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, критичен написа:

В момента съм с него и още се чудя как можах да не потърся мнения за него и да се прецаквам така. За да не съм голословен:
    - андроид не ми показва никакви уведомления от приложенията, ако са спрени изцяло (или познато още като премахнати от последно използваните).
    - когато включа слушалки към него, намаля звука на звънене и смс-и и, ако забравя след изваждането им да го увелича ръчно, не го чувам.
    - разговорите често глъхнат и човекът отсреща трябва поне 3 пъти да си повтори приказката, за да я чуя напълно.

Ако някой мисли, че може да реши гореизброените проблеми, с удоволствие ще му продам апарата за около 180 лв. да речем.

Нямам такива проблеми. Работи повече от перфектно. Но на моя съм му забранил 4G. Проблема с глъхненето и разговорите може да е от там.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Емил Костов написа:

Нямам такива проблеми. Работи повече от перфектно. Но на моя съм му забранил 4G. Проблема с глъхненето и разговорите може да е от там.

Ще го провам. Това от Настройки и Мобилни данни ли се правеше?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, критичен написа:

Ще го провам. Това от Настройки и Мобилни данни ли се правеше?

Да! И разбира се не си длъжен да вземаш този модел. Искаше телефон и аз ти предложих,не ти заповядах нали.  А и всеки си има собствени предпочитания и вкусове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Емил Костов написа:

Да! И разбира се не си длъжен да вземаш този модел. Искаше телефон и аз ти предложих,не ти заповядах нали.  А и всеки си има собствени предпочитания и вкусове.

Благодаря за съвета, ще пиша след време, като поговоря достатъчно по него, дали е изчезнало глъхненето. Иначе си прав, авторът ще си избере смартфона, аз просто се почувствах длъжен да му бия камбаната какви проблеми може да има, а пък той решава кого да слуша. Все пак остава възможността и проблемът да си е само в моето устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, критичен написа:

Благодаря за съвета, ще пиша след време, като поговоря достатъчно по него, дали е изчезнало глъхненето. Иначе си прав, авторът ще си избере смартфона, аз просто се почувствах длъжен да му бия камбаната какви проблеми може да има, а пък той решава кого да слуша. Все пак остава възможността и проблемът да си е само в моето устройство.

В момента и трите оператора правят upgrade на мрежата и покритията си за пускане на 4G. Така че е нормално. Не изключвам и възможността от хардуерен проблем. С този модел съм от 3 дена и ми работи безотказно. Не знам твоя с коя версия на Андроид е. Причините може да са от различно естество. Но машината не е лоша. Поне за моите изисквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Емил Костов написа:

В момента и трите оператора правят upgrade на мрежата и покритията си за пускане на 4G. Така че е нормално. Не изключвам и възможността от хардуерен проблем. С този модел съм от 3 дена и ми работи безотказно. Не знам твоя с коя версия на Андроид е. Причините може да са от различно естество. Но машината не е лоша. Поне за моите изисквания.

Аз съм с моя от почти 5 месеца и не мога да кажа кога точно или след какво ми се появи проблемът с глъхненето. Когато започна проблемът, беше с напълно обновен стоков ROM (S029). Тъй като вече се бях сблъскал с проблема с известията и намаляването на звука, реших че и това е бъг на ROM-а. През компютър му инсталирах това. Известно време работеше добре, но глъхненето пак се завърна. Тогава си му върнах фабричния ROM и го дадох на Технополис за гаранционен ремонт. След една седмица ми го върнаха с обяснение, че са му подменили слушалката и микрофона и тестовете са били успешни. Още същия ден леко заглъхна при един телефонен разговор, но реших, че ми се струва. След време проблемът си се върна. Сега го ползвам така, защото нямам друг телефон с microsim карти и този път не мога да остана дълго без телефон. Надявам се, съветът ти да е от полза при мен. Иначе ти твоя с две карти ли го използваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, критичен написа:

Аз съм с моя от почти 5 месеца и не мога да кажа кога точно или след какво ми се появи проблемът с глъхненето. Когато започна проблемът, беше с напълно обновен стоков ROM (S029). Тъй като вече се бях сблъскал с проблема с известията и намаляването на звука, реших че и това е бъг на ROM-а. През компютър му инсталирах това. Известно време работеше добре, но глъхненето пак се завърна. Тогава си му върнах фабричния ROM и го дадох на Технополис за гаранционен ремонт. След една седмица ми го върнаха с обяснение, че са му подменили слушалката и микрофона и тестовете са били успешни. Още същия ден леко заглъхна при един телефонен разговор, но реших, че ми се струва. След време проблемът си се върна. Сега го ползвам така, защото нямам друг телефон с microsim карти и този път не мога да остана дълго без телефон. Надявам се, съветът ти да е от полза при мен. Иначе ти твоя с две карти ли го използваш?

Щом  са го човъркали в сервиза то е ясно. Но да не правя прибързани заключения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.sim.bg/lenovo-a7600m-cena-dve-sim-karti-android

Или по точно:

https://www.youtube.com/results?search_query=lenovo+s8+a7600

8 cores / 1.50 ghz

2 gb ram

16 gb hdd

32 memory card

13mp задна

5 mp предна

2sim card

5.5 inch

wifi

gps

3g

4g

- Тест на скоростта с Antutu Benchmark - 43 000 точки

Под 300 лв и супер дизайн тфа ми трябва.

Lenovo best.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо трябва да е 8 ядрен.Примерно Snapdragon чиповете са 4 ядрени пък бият всички 8-10 ядрени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@Lenovo606, поздравления за това, че си си намерил това, което искаш, на желаната от теб цена. Пожелавам ти търговецът да е коректен и да нямаш ядове с апарата! :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, критичен написа:

@Lenovo606, поздравления за това, че си си намерил това, което искаш, на желаната от теб цена. Пожелавам ти търговецът да е коректен и да нямаш ядове с апарата! :cheers:

преди 5 минути, критичен написа:

Ако ще и чипа на интел да е като липсват 4 ядра няма как да се заместят...

Благодаря ,приятел поръча от там Lenovo a916 и няма ядове доста коректни се оказаха ,дай боже всичко с тухлата да е ок ще го взимам на рождения ден на 29 oct ще го поръчам ,доволен съм че бързо го избрахме.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Lenovo606 написа:

ще го взимам на рождения ден на 29 oct ще го поръчам ,доволен съм че бързо го избрахме.

Ти сериозно ли търсиш мнението на хора за апарат към дата 11.08, а ще купуваш избраното на 29.10?!?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Емил Костов написа:

Но на моя съм му забранил 4G. 

Нормално то в Плевен и 3G-то сбозва... 

преди 31 минути, Ziggs kojak написа:

Аз не разбирам защо трябва да е 8 ядрен.Примерно Snapdragon чиповете са 4 ядрени пък бият всички 8-10 ядрени.

Кой е тоя чип ? Я го покажи. Искам да го видя как бие X10/20/25/30

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.