Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, някой има ли мнение за тази марка перални и специално този модел, заслужава ли си, особено на тази цена?

Редактирано от felix10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лично нямам впечатления, но гледам в описанието твърде много "специални екстри" Повече "специални екстри" и по голям процент на вероятност от аварииност! Един ден ще изтече и гаранцията и тогава тежката поддръжка няма да е в +

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изглежда хубава. Чувал съм тази марка "Fagor", но нямам реални наблюдения. Или ще е много качествена или ще е като другите. Аз бих рискувал ако беше за мен. Малко ще е трудно намирането на части поради ниската популярност на марката, но не е невъзможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Струва ми се прилична и безпроблемна. Само малки резерви към пластмасовия казан. Не ми е познат материала, не казвам че е лош,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взимай я без притеснения. При 5 години гаранция и най-скритите дефекти ще се покажат. Ако ще се чупи се чупи през първите години. Аз имам Аристон /беше с 3 години гаранция/ и се счупи циментова противотежест през първата година, смениха я с желязна и от тогава смених четки на мотора на 18-та година и още работи като пере по 2-3 пъти на седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията. Пералнята е взета, да се надявам, че дълги години ще работи без проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.