Премини към съдържанието
xThebesTx

Търся екип за верига на цс 1.6

Препоръчан отговор

Здравейте мисля да започна нова верига,обаче ми трябва екип за следната цел.Търся човек,които може да направи саит и форум,тоест да разбира от HTML и други.Разбира се тои трябва да има желание,и да е сериозен.От мен знания за плъгини и модове.Мога да хоствам,защото имам добра машина за целта.Ако някои има интерес да пише на скаип:svetlio3571 за да поговорим по подробно 

Ако темата не е за тук нека се премести

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колко си готов да го възнаградиш този човек ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ти препоръчвам да се захващаш с нещо подобно.Ей така верига не се прави.Вече тая игра не е толкова популярна и има хора единствено в по-известните вериги и сървъри.И това са вериги на повече от 5-6 години.Освен това реално за да я развиеш тая верига, ще ти трябва и основното нещо - пари.И то доста.Никой не би се навил да прави сайтове на вересия.Печалба едва ли ще имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На какво ще хостваш? На домашния ли конпютър / интернет? Ами като другите лапенца като почнат да си мерят пикалниците и почнат с флуда? Такива теми предостатъчно.

Сматаш ли да имаш приход поне 2000 месечно че да остава нещо за тееб и другите? Поне МРЗ иначе се занимавай с нещо друго, примерно продавай сладолед или царевица.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.