Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колебая се между няколко дънни платки, ще съм Ви благодарен ако можете да ме насочите, кой е най оптималния вариант. Това са избраните:

ASUS X99-DELUXE II LGA 2011-v3 Intel X99 SATA 6Gb/s USB 3.1 USB 3.0 ATX Intel Motherboard

ASUS ROG RAMPAGE V EXTREME/U3.1 LGA 2011-v3 Intel X99 SATA 6Gb/s USB 3.0 Extended ATX Intel Gaming Motherboard

GIGABYTE GA-X99-Designare EX (rev. 1.0) LGA 2011-v3 Intel X99 SATA 6Gb/s USB 3.1 USB 3.0 ATX Intel Motherboard

Процесора е: Intel Core i7-5820K, компютъра ще е за ирги и филми, няма да е за работа с инжинерни и дизайнерски програми и тем подобни. Разбира се може и да дадете някое друго предложение. Говорим за бюджет равен на горните и около тях разбира се. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсурдно е да се купува машина на този сокет в такъв случай. Силата и е именно в това което няма да се прави. За игри и стандартния вариант е предостатъчен.

Тоест гледай си видеокартата вместо да наливаш пари в скъпа платформа.

Gaming_03.png

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Решил съм го вече и после няма да го пипам 6-7 години,  видеото е Evga GTX 980TI, а процесора и видеото вече съм ги купил, така че няма как, остава само дъното, рам, захранване и охлаждането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 8/12/2016 в 0:01, Roujin Z написа:

Абсурдно е да се купува машина на този сокет в такъв случай. Силата и е именно в това което няма да се прави. За игри и стандартния вариант е предостатъчен.

Тоест гледай си видеокартата вместо да наливаш пари в скъпа платформа.

Gaming_03.png

Как ще сравняваш 6700k с 5820k ти в фрет ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 15.08.2016 г. в 15:42, GyurovTech написа:

Как ще сравняваш 6700k с 5820k ти в фрет ли си?

Единственото нещо, което разбрах от клипа, е че този 5820К в игрите е равен на 6600К, а е с 300 лева по-скъп.

П.С. Запиши се на уроци по български език, че граматиката ти куца.

Редактирано от kyoshinn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, kyoshinn написа:

Единственото нещо, което разбрах от клипа, е че този 5820К в игрите е равен на 6600К, а е с 300 лева по-скъп.

Се го казвам на мой приятели с един хубав i5 6600 и 1060 ще изкараш много време. Взел за 2500лв i7 с  gtx 970 веднага му пратих твой конфигурации дори които не достигат 2500лв и с по-добри и производителни от неговата машина с 2г гаранция,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, Kristian Denkov написа:

Се го казвам на мой приятели с един хубав i5 6600 и 1060 ще изкараш много време. Взел за 2500лв i7 с  gtx 970 веднага му пратих твой конфигурации дори които не достигат 2500лв и с по-добри и производителни от неговата машина с 2г гаранция,

:20:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.