Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Срива в Kaldata изнерви мнозина, но и донесе един доста приятен ефект! В голямата бъркотия се пръкнаха старите  нови, новите стари никове и аватари. Голяма бъркотия. Иди разбери кой, кой е и кой ще да е и или е бил! Събудиха се и някои изоставени профили! За по - старите потребители скока  във времето има и  своята сантиматална стойност - предполагам!

Все пак - хей, че готино! Какво ще кажете, аааа?

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кумчо, питай вълчооо к`во ти е сложил в лулата да пушиш тая вечер.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, algor написа:

Кумчо, питай вълчооо к`во ти е сложил в лулата да пушиш тая вечер.

Ааааа! Не пуша вече.

Но algor! Ти си модератор от доста време, та не ти ли прави впечатление! Не, че нещо, а и за това и темата в "празни приказки" Интересно ми стана от видяното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чакай сега...
    Ако имаш предвид, че в последните 4-5 дни сме свидетели на масово изтрещяване и неадекнатни действия, постове и теми от хора, които до сега не са показвали признаци за отклонения (по вертикалата и хоризонталата), за това си абсолютно прав.

Относно буденето на стари профили и звезди, наистина нямам идея за какво говориш и явно съм пропуснал интересни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно, защо спирането на форума трябва да изнервя хората???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Емил Костов написа:

Само не ми е ясно, защо спирането на форума трябва да изнервя хората???

Е, след възстановяването на данните след срива, то помниш мнозина остнаха без пароли, аватари! Е, аз останах без парола и си помислих, че съм с хакнат профил, а то друго излезе, но това ме изнерви и предполагам и други също! 

П.П. Нещо  не се получи! Яяяя, ударете катанеца на тая тема, че аз няма как да го направя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не искаш ли нещо да редактираш или да промениш и да остане?

Катинара е лесен...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възстановяването е в рамките на 7 дни. Като запазихме всички пуснати постове през това време. Има само няколко човека който са си сменили паролите и аватарите през това време - мисля, че се броят на пръстите на едната ми ръка и просто тези 5 човека трябва да си качат аватарите отново. Къде е драмата не разбрах точно?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Калин Карабойчев написа:

Възстановяването е в рамките на 7 дни. Като запазихме всички пуснати постове през това време. Има само няколко човека който са си сменили паролите и аватарите през това време - мисля, че се броят на пръстите на едната ми ръка и просто тези 5 човека трябва да си качат аватарите отново. Къде е драмата не разбрах точно?

Да, така е!

"Къде е драмата не разбрах точно?"  Няма драма бе хора! Стори ми се забавно това с разбъркването на нови и стари имена и аватари, а то вярно стана драма! Човек и да не напише нещо!

Бях призовал да заключат или изтрият темата малко по горе! 

Цитат

algor

Не искаш ли нещо да редактираш или да промениш и да остане?

Катинара е лесен...

Не се получи нещо. Не тръгна както трябва! Късно е за редакция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.