Премини към съдържанието
iAppleBeats

Защо на всяко "красиво" момиче не му пука?

Препоръчан отговор

За пореден път uстанових, че на "красивите" момичета не им пука за проблемите на "грозните момчета" и гледат да те разкарат колкото може най-бързо?

Защо всяко момиче/жена пита "къде са истенските момчета/мъже" като той им стои пред очите прави всичко за тях, а те не го оценяват и после обиждат?

Винаги виждам "готина наперено сексапилно момиче" с някой тъпак който хал хабер си няма от света и се радват, че той ще им е мъжа на мечтите. Който ще им огажда за всяко нещо и e.t.c. А като ги мине няколко пъти и почват с "то няма истенски момчета/мъже" как да има като няква к***а, коят се интересува само от парите му, къщата му и там квот има б*али го в ма*ата.

Всяко едно свястно момче гледа да направи добро, да и помогне да е донея, а тя хамавата си пада по такива егости, които мислят само за себе си...

Защо са такива момичетата/жените и момчетата/мъжете в днешно време? Едното търси пари а другото е*ане?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Ивайло Иванофф написа:

Защо са такива момичетата/жените и момчетата/мъжете в днешно време? Едното търси пари а другото е*ане?

Хвани си тогава някое добро момиче, свястно, което ще те оцени, нищо че е грозна или дебела. Само че си търсиш "красива". Усещаш ли иронията?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Ивайло Иванофф написа:

За пореден път uстанових, че на "красивите" момичета не им пука за проблемите на "грозните момчета" и гледат да те разкарат колкото може най-бързо?

Май не е съвсем така:

111.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, oavramov написа:

Май не е съвсем така:

111.jpg

Та първо, на тая красива ли и казваш ? А тоя сигурно е просто фрашкан с пари и това е поредната к***а.

Elisabetta Gregoraci and Flavio Briatore

Yes, these two are husband and wife, not father and daughter. Flavio is a well-known businessman andFormula One manager, while Elisabetta is the ex-model for Wonderbra. She gave birth to their son in France in 2010, even though Flavio also has a daughter from an older marriage with another model. Luckily for Elisabetta, he’s not involved at all in his daughter’s life.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много малоумна тема.Истинските момчета не седят по цял ден пред компа и не чакат принцесата да похлопа на вратата.Ти очакваш една хубава и поддържана мацка да се e*e с някакъв мухльо?Ти ако си имаше приятелка, едва ли щеше да философстваш из форумите.В тоя живот няма момичета или жени.Има само една.Когато я откриеш, пак ела и пиши ;) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо? Защото красивите са красиви и имат повече самочувствие и самите те могат да си позволят своя избор бил той правилен или не!

Ти обаче явно не търсиш където трябва, когото трябва и както трябва. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Кумчо вълчооо написа:

Защо? Защото красивите са красиви и имат повече самочувствие и самите те могат да си позволят своя избор бил той правилен или не!

Ти обаче явно не търсиш където трябва, когото трябва и както трябва. 

Аз не говоря за себе си. Като цяло казвам

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доброто момче става само за приятел. Попаднеш ли там край на надеждата за нещо повече! Лошото момче я изненадва и има тръпка! Не трябва да е скучен и предвидим. А красивите момичета си го знаят имат обожатели и им се дига самочуствието. Знаят, че имат богат избор!

И могат си разиграват коня!

За който има пари е ясно!

Ти търчиш да й правиш добро? Тя усеща че си зависим! Когато тя тръгне да търчи да ти прави добро тогава е друго! Не са егоисти а хитри!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 часа, Ивайло Иванофф написа:

Защо всяко момиче/жена пита "къде са истенските момчета/мъже" като той им стои пред очите прави всичко за тях, а те не го оценяват и после обиждат?

Винаги виждам "готина наперено сексапилно момиче" с някой тъпак който хал хабер си няма от света и се радват, че той ще им е мъжа на мечтите. Който ще им огажда за всяко нещо и e.t.c. А като ги мине няколко пъти и почват с "то няма истенски момчета/мъже" как да има като няква к***а, коят се интересува само от парите му, къщата му и там квот има б*али го в ма*ата.

Всяко едно свястно момче гледа да направи добро, да и помогне да е донея, а тя хамавата си пада по такива егости, които мислят само за себе си...

на това му се вика "комерсиализация"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 часа, maxim4o написа:

Хвани си тогава някое добро момиче, свястно, което ще те оцени, нищо че е грозна или дебела. Само че си търсиш "красива". Усещаш ли иронията?

ма те и дебелите и грозните искат пари ти какво мислиш  поне не в началото и не открито .... така че най- добре да се пробваш там където искаш.Мара винаги така или иначе е  готова.

преди 16 часа, Ивайло Иванофф написа:

почти си прав пробвай си късмета със селско момиче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изобщо ти като си готов да и услужваш си безинтересен и лесен! Тя иска примерно по интересен по трудно достъпно момче, което може да се прави на такъв изкуствено! Това свалянето си е игра ако щеш на надмощие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Избора не е голям.Красива и умна, няма.Или по-точно, има доста голямо объркване, когато се почне с разграничаването.Всеки човек има различен вкус.За някой една е красива, за друг тя е грозна.За един е тъпа, за друг е умна.На трети даже не им пука ква е.Важното е да влазя.Това най-често са депресирани мутанти, изостанали в развитието си и приличащи на бостански плашила.Не се притеснявайте толкова за малките пи*ета.Много мразя да го казвам, но квото е писано, то ще се случи.Въпроса не е да минете всичките женички, а да намерите тая дето си заслужава.Намерите ли я и успеете ли да я спечелите, тогава няма да ви дреме за кифличките и няма да се занимавате с дискутиране на подобни глупави теми из форумите.А дотогава си гледайте пътя и си градете основите, щото после лошо.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За красотата външният вид много подвежда мъжете.Жената трябва да е красива отвътре,ако е и умна,още по-добре.

13882641_10157311315625711_6134570331598343462_n.jpg

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едно конкретно момиче на поне 16 години може да си има вече някаква представа, какъв тип момчета й харесват.
    Ако не отговаряш на нейните критерии, колкото и да й угаждаш все няма да те иска.
    Аз като бях още ученик в гимназията започнах да усещам, как с тези на които не им се отдава лесно ученето, не можех да се разбирам. Като някакво проклятие беше. Неприятна работа, особено когато я търсиш някоя само за временно ползване. Демек, предварително знаеш че няма да си съгласен да се ожениш за нея, а ти е мерак само да пoeбeш няколко седмици готина на външност мацка.
    Та поради тази причина не съм ходил на морето да си търся гаджета, нито по плажовете около София, щото не ги знаеш какво им е интелектуалното ниво. Един единствен път ми се е случило да си хвана по случайност гадже на плажа република, ама тя беше студентка от икономическия. Тя се беше насадила сама пред мен, докато съм лежал по корем. Отиде да плува по едно време и изглеждаше добре сглобена. Ама като се върна и легна извади учебник по английски от езиковата гимназия и аз я отписах моментално, щото с ученички не ми се занимаваше хич тамън. Помислих си че е ученичка, заради учебника. И така както я бях отписал като обект на свалки, отидох да я помоля да ми даде за няколко минути учебникът й за да го разгледам, понеже не бях виждал такъв. Тя ми го даде, ама с една такава нацупена физиономия, че още повече повярвах че е някакво дете. И забих нос в учебника, ама хубаво го разгледах с голям интерес. Установих че не е подходящ за възрастни да учат по него.
    После станах да го й го върна но й заговорих на английски, бързичко като за ученичка от английската гимназия. А тя ме гледа и тъпее и ми отговаря ама на български че не е от английската гимназия, ами е студентка. Завършила е френската гимназия и английския го подхванала за втори западен. Казах й тогава да отиде да си купи от ИЧС учебника за английски за възрастни, щото на мен доста ми харесва. А тя ме пита от него ли съм се научил да говоря така уверено и бързо на английски. Аз й отговорих че с негри от студентски град съм го научил добре английския.
    И изведнъж ледът между нас се стопи !!!

А на външен вид сме си били едни и същи от самото начало.

Значи, въпреки че първоначално е изглеждала добре в очите ми, после заради погрешното ми предположение че е ученичка, направо й е щяло на нея да й е трудно да ме свали, ако вместо учебник по английски четеше такъв по френски например. Щял съм да се дърпам доста яко, мислейки я за ученичка. Аз съм си бил изградил твърдо убеждение, че с ученички не искам да си имам работа, щото като им говориш нещо те си мислят че ги лъжеш.

Та и мацките така правят. Изграждат си някакви представи какъв момък им трябва и не можеш да се разбереш с тях, ако не им покажеш че отговаряш на техните критерии. Особено тия по-глуповатичките женички дето си имат комплекси с килограмите и са решили че им трябва задължително кльощав, направо си е мисия невъзможна да ги свалиш даже и да си с добре развито тяло от спортен тип. Тя си търси кльощав глист и това е.

Други жени на които им липсва увереност в собствените им възможности, залитат по наперени , дори агресивни мъжкари, щото си въобразяват че ще намерят закрилник в техно лице, който ще се грижи за тях. Достатъчно е мъжкарят да е прекалено самоуверен и женската е готова, нищо че ще й троши кокалите после като се напие.

Някой женички под истински мъж разбират агресивен тип, перчещ се и налитащ на бой ако някой му каже нещо на криво, да е бесен , кокалест и мускулест. Ако е висок още повече им харесва, дори те да са дребни.

Други залитат по мургавелки, например защото са луничави и не искат децата им да са с лунички, та с мургавия е по-сигурно че ще са поне на половина мургавелки дечицата, което е точно противоположно на луничави.

Има и жени от доминантен тип, които пък си търсят смотаняци, които да могат да ги водят за носа. На такава жена няма как да й харесаш, колкото и да си хубав, ако си със силен характер. Ти на нея не й трябваш, щото няма да може да те командва.

За всеки мъж си има подходящ тип жени, трябва само да се научи да ги разпознава и да не си губи времето с неподходящи и невъзможни за сваляне от него.

Даже и да си милионер и искаш да свалиш някоя грозна, пак може да не стане работата ако е някоя за която парите нямат никакво значение, ами се интересува от екология например.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Доброто момче става само за приятел. Попаднеш ли там край на надеждата за нещо повече! Лошото момче я изненадва и има тръпка! Не трябва да е скучен и предвидим. А красивите момичета си го знаят имат обожатели и им се дига самочуствието. Знаят, че имат богат избор!

И могат си разиграват коня!

За който има пари е ясно!

Ти търчиш да й правиш добро? Тя усеща че си зависим! Когато тя тръгне да търчи да ти прави добро тогава е друго! Не са егоисти а хитри!

Можеш да не си скучен и предвидим и без да си лошо момче. Също така не всяко момиче се кефи на лоши момчета. Това ако не си го забелязал значи, че имаш доста ограничено наблюдение.

Редактирано от frozener (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, frozener написа:

Можеш да не си скучен и предвидим и без да си лошо момче. Също така не всяко момиче се кефи на лоши момчета. Това ако не си го забелязал значи, че имаш доста ограничено наблюдение.

Добро момче в контекста на казаното от автора! И да добродушен, готов да й помага и да се подчинява а не да я бие! И има случаи момче лошо да се държи с момиче и тя да го харесва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не говоря за себе си. Като цяло казвам Някой каза, че нямало красиви и умни - голяма грешка! Има и още как! Въпроса е къде да се търсят и как. И още нещо! Вярно, че по приницип  красивите момичетата харесват лошите момчета, но някои здраво се паряти обръщат листа! Насила не се прави на нещо което не си защото ако те усетят ,че си въздух под налягане става лошо! Ииии - за всеки влак си има пътницит.е. за всяко момче си има момиче и обратно!

Цитат

Ивайло Иванофф

Аз не говоря за себе си. Като цяло казвам

Все тая. То пак същото важи по принцип!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Те пък и тия "наперени готини мацки" и другите тип кифла са същият въздух под налягане. Пробвал съм няколко такива и сексът им се изразява в това, че хиляди пъти са лежали разкрачени по гръб и до там. Айде стига толкова.

Тези, които са груби с жените, не са лоши момчета, а цървули.

Ивайло, от скрийншотовете, които беше пуснал в другата тема, е доста видно, че се тръшкаш и хленчиш. Стегни се малко. Какво значи да им пука за проблемите на грозните момчета? Отсрещната страна също има проблеми и е супер отблъскващо е да се жалваш по такъв начин. Освен това ниското самочувствие и мнение за себе си се усеща. Ако човек се смята за грозен неудачник и другите ще го смятат за такъв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.