Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся ретро игри тип авиационни симулатори за настолни машини, но с минимални изисквания от рода на MIG - 29. Всеизвестно е обаче, че тези игри са доста стари и се теглят от торент трекерите, но там вече няма сиид! Та моля някой да сподели подона игра! Тези игри имат сантиментална стойност за мен и за това търся подобни , а не съвременните им варианти!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не потърсиш примерно в Steam  тия игри? Аз например там си намерих и купих при една промоция Heretic, която играех доста като студент заедно с Doom 2. Не знам какви игри имаш предвид или по-точно не се сещам за имена, макар че се сещам, как не ходех в часовете по руски език в университета, щото се занимавах с някакъв самолетен симулатор и ...накрая 3 по руски, че бях ходил само в 1-2 часа :P  Та проевери в Steam. При някое намаление може би ще си ги вземеш за 1-2-3 лева, ако ги има. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Кумчо вълчооо написа:

Търся ретро игри тип авиационни симулатори за настолни машини, но с минимални изисквания от рода на MIG - 29. Всеизвестно е обаче, че тези игри са доста стари и се теглят от торент трекерите, но там вече няма сиид! Та моля някой да сподели подона игра! Тези игри имат сантиментална стойност за мен и за това търся подобни , а не съвременните им варианти!

Редактирано от capnemo
    2.10 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето например споменатата от теб Mig-29.Въпреки че и искат 20 лева, то при някое намаление може да и искат и 90% от цената. Там са и останалите симулатори на тая компания...все по 20 лева, но стийм са кожодери от година насам :P

Редактирано от Кико (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, правилни попадения и предложения!

Благодаря за предложенията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.