Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Искам да си купя нов лаптоп,но повече от 500 лв. няма да дам, защото няма и да го използвам много много. 

Гледах из Технополис разни предложения, но още се чудя какво да е. Знам, че не е за много пари, но дайте съвет какво да избера :)

Казаха ми, че Асус сега били най-добрите на пазара,но нека чуя и вас. 

Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кой ти каза тази глупост, Асус са били най-добрите на пазара? Това не е вярно. За тези пари може да си вземеш нещо втора употреба бизнес клас машина от която наистина ще си доволен. За нов парите са недостатъчни. Ако си от Плевен, мога да те свържа с правилния човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да има гаранция за да знам,че ако му случи нещо ще ми го ремонтират, и пак казвам, че няма да се използва много 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, ivoyordanov написа:

Искам да има гаранция за да знам,че ако му случи нещо ще ми го ремонтират, и пак казвам, че няма да се използва много 

Пак се дава гаранция, само че по малка, но пък машините са доста здрави и стабилни. Вече съм се убиедил лично в това. Та ако ти се ходи до Плевен и не ти е далече ще си тръгнеш с хубава машина втора употреба и ще спестиш и някой лев. Иначе новите лаптопи до 500 лв са просто "елки". Слаб скопен процесор, просто машината няма да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо трябва да ходи в Плевен? Доставки се извършват в цялата страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Roujin Z написа:

Защо трябва да ходи в Плевен? Доставки се извършват в цялата страна.

За да види моделите . Те са внос от Германия и са тествани и проверени. Може да тества на място. Гаранцията е 6 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

лаптопи Fujitsu Lifebook E782

Екран: 15.6" (1600x900 или 1920х1080, Матов)

вградена HD WebCam

Процесор: Intel Core i5-3210M (2.5GHz, max 3.1GHz, 3MB Cache, 5GT/s, 2 Cores, 4 Threads)

Памет: 4GB DDR3 (max 16GB)

Видео карта: Intel HD4000

Чипсет: Intel HM76

Хардиск: 500GB

поддържа хардиск интерфейс S-ATA III (6GBit/s)

Шоксензор за защита на хардиска

Оптично устройсто: DVDRW

Друго: WWAN, WLAN, LAN, Bluetooth 4.0, Cardreader, Express Card Slot (34/54mm), DisplayPort, VGA, 2*USB 2.0, 2*USB 3.0, Audio HD

Тегло: 2,4кг

Друго: Непрекъснато USB Зареждане на телефони/устройства дори при изключен лаптоп

Лаптопи втора употреба

Гаранция: 12 месеца

цена: 530 лв

лаптопи Fujitsu Lifebook E752

Екран: 15.6" (1366x768, Матов)

вградена HD WebCam

Процесор: Intel Core i3- 3110M (2.4GHz, 3MB Cache, 5GT/s, 2 Cores, 4 Threads)

Памет: 4GB DDR3 (max 16GB)

Видео карта: Intel HD4000

Чипсет: Intel HM76

Хардиск: 320GB

поддържа хардиск интерфейс S-ATA III (6GBit/s)

Шоксензор за защита на хардиска

Оптично устройсто: DVDRW

Друго: WWAN, WLAN, LAN, Bluetooth 3.0, Cardreader, DisplayPort, VGA, 2*USB 2.0, 2*USB 3.0, Com port, Audio HD

Тегло: 2,6кг

Друго: Непрекъснато USB Зареждане на телефони/устройства дори при изключен лаптоп

Лаптопи втора употреба

Гаранция: 12 месеца

цена: 410 лв

Sabincho.com

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Емил Костов написа:

Пак се дава гаранция, само че по малка, но пък машините са доста здрави и стабилни. Вече съм се убиедил лично в това. Та ако ти се ходи до Плевен и не ти е далече ще си тръгнеш с хубава машина втора употреба и ще спестиш и някой лев. Иначе новите лаптопи до 500 лв са просто "елки". Слаб скопен процесор, просто машината няма да работи.

Искаш да кажеш, че ще дам 500 лв. и ще си взема паметник на културата ли?

До питащият, в малкото време, дето ще го ползваш, какво точно ще правиш с тоя лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като не разбираш не се обаждай! Лаптоп до 500 лева е нещо средно между касов апарат и сгъваем таблет.Хермафродит направен от резиклирани бъркалки за кафе и безумен хардуер .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Иво Димов написа:

Като не разбираш не се обаждай! Лаптоп до 500 лева е нещо средно между касов апарат и сгъваем таблет.Хермафродит направен от резиклирани бъркалки за кафе и безумен хардуер .

Абе не се излагайте бе. Ако му трябва за интернет, филмчета, музика, скайп и тем подобни, какъвто и да вземе за 500 лв. ще му свърши работа. 

Редактирано от velony (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То за тая работа и смартфон може да му върши работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 минути, velony написа:

Искаш да кажеш, че ще дам 500 лв. и ще си взема паметник на културата ли?

До питащият, в малкото време, дето ще го ползваш, какво точно ще правиш с тоя лаптоп?

Да, точно това искам да кажа, че ще си вземеш боклук дето няма да може да сървира даже и в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Емил Костов написа:

Да, точно това искам да кажа, че ще си вземеш боклук дето няма да може да сървира даже и в интернет.

Искам да вярвам, че не го мислиш това наистина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, velony написа:

Искам да вярвам, че не го мислиш това наистина. 

Ти може да не вярваш, а аз не само че си го мисля, но и съм се сблъсквал с него и то неколкократно.  Но ако искаш да ме обориш предложи модели на постващия за тези пари, а после като си купи някой от тях му обясни защо процесора му се товари на 100% и системата е бавна и бози.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност си вземи на изплащане нов от 900лв започват лаптопите за под тази цена не си заслужава макар и за малко ползване мое мнение:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, ivoyordanov написа:

Здравейте! 

Искам да си купя нов лаптоп,но повече от 500 лв. няма да дам, защото няма и да го използвам много много. 

Гледах из Технополис разни предложения, но още се чудя какво да е. Знам, че не е за много пари, но дайте съвет какво да избера :)

Казаха ми, че Асус сега били най-добрите на пазара,но нека чуя и вас. 

Благодаря! 

Избирай си https://ardes.bg/laptop/asus?sort=price&direction=asc&&

Вземи нещо с операционна система,че да не се занимаваш с глупости и да ти е готово за пробване.

Огледай и тук https://ardes.bg/outlet

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

за тая цена можеш да купиш таблет с 15,6" матрица и твърд диск... пак е лаптоп, но с таблетски процесор, върши работа само за гледане на филми и като пишеща машина... за игри и интернет не става... сега куцо и сакато пише уеб страници и програми без никакви оптимизации за производителност...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За подобни цели бих избрал някой лаптоп за около 200 лева от някоя от фирмите, които предлагат техника втора ръка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.