Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги.

Не знам дали темата е за този раздел и съжалявам ако е на грешното място.

Въпроса ми е дали знаете къде в бг има магазин за модулярно захранване...гледам клипчета в youtube къде правят сетъпи и слагат тъкива китове кабели..всичко ми е черно и синьо и искам и кабели да сложа за да стане завършено..та някой ако знае такъв магазин в бг моля да сподели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че това е модулярно захранване   http://nisetbg.com/shop/komponenti-bg/zahranvaniya-bg/zahranvane-corsair-high-performance-sfx-sf450-modular-power-supply-fully-modular-80-plus-gold-eu-version/

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,модулярно захранване се нарича това на което можеш да включиш колкото изхода искаш..и не говоря за захранване а за други кабели за него,не тези с който си е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, onufrii74 написа:

Да,модулярно захранване се нарича това на което можеш да включиш колкото изхода искаш..и не говоря за захранване а за други кабели за него,не тези с който си е

Аз разбрах че търсиш такова не съм много навътре с кабелите и другите работи по-добре изчакай някой който 100% ще ти каже. Ще следя темата за да разбера малко повече 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле..попринцип като купиш захранването кабелите за него за с черна обвивка..и искам да ги сменя с други тъкива,цветни...и питам дали някой знае къде се продават...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има спрейове боя с различни цветове издържащи на висока температура (например наскоро боядисах барбекюто с такъв) които стават за всякакви повърхности.

Щом като всичко ти е в синьо и черно очевидно ти трябва само син спрей (кабелите трябва да са черни така или иначе).

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз току що прочетох че нямало български сайт Roujin Z е прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе...сега тръгнах да си боядисвам кабелите...пък и няма да стане като тези който гледам...напиши в youtube setup wars и ги виж за какво говоря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има различни цветни кабели но не са евтини а българска фирма не намерих http://www.corsair.com/en-us/power-supply-units/psu-accessories

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не си ги направиш сам - не е толкова трудно? Има 1-2 неща за които да внимаваш. Иначе имаше колега тук ,който показа един бял билд със слийвнати кабели и каза че ги е поръчал да му ги направят. Обаче откъде - не знам. Той се подвизава в друг форум по принциип.....

Иначе за бг магазин не знам, но ако ти трябва нещо такова

https://www.caseking.de/cablemod-c-series-axi-hxi-tx-cx-cs-m-und-rm-cable-kit-schwarz-blau-zuad-494.html

и си готов да платиш цената, тези изпращат до България. 17 евро с UPS.

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За чуждестранен сайт аз знам...cablemod.com там ги правиш както искаш..

Но питам за български такъв..явно няма,а идеята да си боядисвам мойте...малко е тъпо да боядисвам кабели,а аз колкото имам ще ми трябват 2 дни..отделно че трябва един черен едон син което значи че ще трябва и да ги облепвам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, onufrii74 написа:

За чуждестранен сайт аз знам...cablemod.com там ги правиш както искаш..

Но питам за български такъв..явно няма,а идеята да си боядисвам мойте...малко е тъпо да боядисвам кабели,а аз колкото имам ще ми трябват 2 дни..отделно че трябва един черен едон син което значи че ще трябва и да ги облепвам...

За да стане хубаво, имате два варианта - или да кихнете една сума пари, или сам да запретнете ръкави. Може да разгледате в aliexpress.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правенето сам е доста трудоемнко начинание, но пък и удоволствието  по-голямо като се получи. Но без инструменти за вадене на кабелите и поне една проста матричка за равномерно рязане ,е преживяване и резултата не е перфектен. Ето няколко от моите първи опити, преди да го зарежа, като реших че ще си правя бюро.

4A571DRCLGe_JRsORELvUzPV9tLxzk2DsKMxLyDE

Само че сега имам инструменти и ще си направя и матрица за бюрото,за да няма такива неравномерно изрязани маркучета.Човек трябва да е подготвен за няколко несполучливи опита, евентуално някой повреден кабел и такива неща....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.