Премини към съдържанието
balki65

При гледане на видео в някои сайтове ми излиза зелен екран

Препоръчан отговор

Така, ми излиза видеото, това става на някои сайтове. От вчера е така, инсталирах нови видео драйвери, но промяна няма.Като спра видеото, преместя малко напред , пускам - спирам , пускам и се оправя.Някой знае ли нещо за въпросаhttp://prikachi.com/images.php?images/106/8874106L.png

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прилича на проблем с флаш плейър или ActiveX. В коя операционна система и в кой браузър е проблемът? Пробва ли с друг браузър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Флаш определено. Инстал;ирай си наново флаш плеъра. И пробвай задължително на друг браузър тубата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, callpchelp написа:

Инстал;ирай си наново флаш плеъра

Ако е на Win 8+  е маалко по-специфично.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ммм да.... да вземе да каже какъв ОС позлва, браузъра ?!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, ExaFlop написа:

Прилича на проблем с флаш плейър или ActiveX. В коя операционна система и в кой браузър е проблемът? Пробва ли с друг браузър?

Е, чакам(е)... :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Видно е че човека не знае че за поточно видео през браузъри видеокартата не "играе " както се казва .

Има сайтове в който екрана си е просто черен и не тръгват дори и с обновените добавки флаш и актив .

99% в случаите става въпрос точно за проблеми с флаша или актив , но в 1 % проблема си е на видеата и сайтовете в който са достъпни за гледане .

Ако автора желае да каже поне един сайт който му прави проблем с видеото .

Успех !

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен ако не се ползва хардуерно ускорение във флашовете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, ExaFlop написа:

Освен ако не се ползва хардуерно ускорение във флашовете.

Понякога с използването му има някакви драми , друг път пък като го изключиш -други драми . 

Имах едно HP което като му е вкл, хардуерното ускорение и екрана ставаше в ефекта -счупено стъкло .

Това при всички браузъри и след нови и чисти инсталации , все едно си беше .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И като деинсталираш, почистиш и инсталираш отново флаша и всичко си идва на място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се , с WIN7*64съм,на тубата няма такъв проблем, само на някои сайтове, добре ще опитам да преинсталирам флашплеера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега ,преинсталирах пллера, но без деинстация, на моцилата пак го прави, с YANDEX го няма този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Деинсталирай, изчисти кеша, рестартиран ( да необходимо е ) инсталирай плеъра. Кажи какво е станало.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

https://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/support/uninstall_flash_player.exe

Изтегли на десктопа, щракни с десен бутон по файла и избери Run as administrator. Изтегли PatchMyPC Сложи отметки на Adobe Flash Plugin и Adobe Flash ActiveX  и кликни долу в дясно на Install 2 updates.
    Важно: В този момент всички браузъри ТРЯБВА да са спрени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Автора казва че е преинсталирал браузъра , но не е деинсталирал стария . Това няма да реши проблема по никой начин . Профила му си стой със всичките запомнени неща и по настройки и всичко . Просто да деинсталира Мозила изцяло , като даде да се изтрията всякакви настройки и т.н.Ако има отметки и пароли си има инструменти на браузъра за запазването им в отделени файлове . Да изтрие всичко от папка temp . Това става както съм показал на снимката да му е по нагледно .След това да си инсталира отново браузъра изцяло , без да дава да се внасят никакви неща , да инсталира последната версия на Adobe flash player от сайта им и да пробва .

Без име1.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май е време пак за нова версия и аз тези дни имах проблеми с лаптопа на флаша пак мизерии прави особено на Speedtesta едвам зарежда и ги влачи днеска се реших да преинсталирам флаша и за сега се оправи . И аз като автора чистих кеша  с CCleaner  и нямаше промяна . И да прав си флаша няма нищо общо с видео драйвърите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма оправия, брадчед,деинсалирах плеера,почистих кеша, инсталиах, на Моцилата пак е същото, на Yandex го няма това.По съвета на ЕxaFlop, направено, но няма резултат.Да преинсталирам Моцилата лиии, Ще видя тия дни , днес съм гроги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами по пътя на логиката :

Проблема ти е с Мозила , значи следваш стъпките който съм написал по горе за преинстал точно на този браузър .

Успех ти желая и пиши когато направиш нещата да видим резултата .

Лека вечер и приятна почивка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.