Премини към съдържанието
нова

Проблем с Windows 10 не мога да отворя никаква програма

Препоръчан отговор

Здравейте, и моля за помощ.

Преди няколко дни инсталирах уин 10 / легален/, но не мога да отворя никаква програма, а ги тегли.

Гледах ръководство в нета за инсталиране, но при мен не се отвориха някои прозорци.

Помислих, че AVG е пречка и правя опити да я махна, но не става?!

Какво обърках?:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 14 минути, нова написа:

Здравейте, и моля за помощ.

Помислих, че AVG е пречка и правя опити да я махна, но не става?!

Какво обърках?:(

Останах със впечатлението, че основният ти въпрос е този:

Как да премахнеш AVG!

http://www.techsupportall.com/avg-uninstall-tool/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дежурния въпрос: защо инсталира 10?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема ти е в нещо друго....  Какви прозорци по-точно не са ти се отворили? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, NBS 9322 написа:

Проблема ти е в нещо друго....  Какви прозорци по-точно не са ти се отворили? 

Той има три проблема:

1. Не му се отваря никоя програма.

2. Не му се отвярят някои прозорци.

3. Не може да разкара AVG- то.

преди 1 час, Gregory House написа:

https://www.kaldata.com/forums/guidelines/

Не сте активирали Уиндоус:despicable-me-2-minion-2:  За някои екстри се изисква МАЙКРОСОФТ АКАУНТ:whist:

Той вероятно говори за десктоп версиите, а не за метро приложенията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И кой в края на нещата гарантира ,че като си направим акаунти за Win 10 за активация или допълнителни инсталации , информацията на нашето си лично ПЦ е защитена , че няма да бъде използвана от никой и т.н, ?????

На 1000 човека който са си купили системи с 8 или 10 ,или са пробвали тези откровено лоши разработи 90% моментално се връщат или директно желаят на системите им да бъде инсталиран win 7 .

Моето мнение е плод на това, че може би вече на 500-600 системи съм върнал от 8 и 10 към 7 по желание на клиентите в последните година -година и половина .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, PC doctor написа:

И кой в края на нещата гарантира ,че като си направим акаунти за Win 10 за активация или допълнителни инсталации , информацията на нашето си лично ПЦ е защитена , че няма да бъде използвана от никой и т.н, ?????

На 1000 човека който са си купили системи с 8 или 10 ,или са пробвали тези откровено лоши разработи 90% моментално се връщат или директно желаят на системите им да бъде инсталиран win 7 .

Моето мнение е плод на това, че може би вече на 500-600 системи съм върнал от 8 и 10 към 7 по желание на клиентите в последните година -година и половина .

Даа...два пъти се пробвах с тоя боклук, ми не става. Много грозен, снимаа какво се случва по десктопа и праща всичко по разни адреси.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може например да си сложи Win7 Starter, или ако толкова много иска е по-нова OS, може да избере Win8. Въпрос на личен избор ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми може да си сложи която иска версия на 7 спрямо капацитета на машината . За слаба ако е удачния му вариант е home и забравя за акаунти , макаунти и дивотии до забрава . Преди седмица клиентка рева да и се сложи 10 че я "кефел " , точно след 3-4 дена имах смс в колко ще е удобно да донесе лаптопа да съм го направел пак да си е "като хората " .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 26 минути, PC doctor написа:

Нека да следим темата на автора!

Разбирам, че ви е заблудил реда: -"Преди няколко дни инсталирах уин 10 / легален/, но не мога да отворя никаква програма, а ги тегли. "

И след това пише за антивирусната си програма AVG!

Тя, не идва със инсталацията на Windows!

Значи, все пак инсталацията протича!

Редактирано от Digimon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако все още има вариант да се преинсталира компа, да действа. Ако ли не, да го занесе на сервиз да му форматират харда където е 10-ката. И след това си решава какво да  му слага.  

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Digimon написа:

Нека да следим темата на автора!

Разбирам

Разбира се . Просто нека сам си помисли за това каква е причината да използва точно 10

1. Че е най-нова

2.Че е още по-шарена

3. Че по -го кефи ама не знае защо ,как и какво 

4. Или и той самия не знае .

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 34 минути, PC doctor написа:

Въпреки всичко на таблета със 10 който имам съм абсолютно доволен и нямам никакви проблеми...Добра производителност на ниски параметри и слаб процесор.. Нямал съм проблем с приложенията. Един път ми се случи подобно нещо понеже бях настроил всички приложения да отиват в картата, само вече инсталираните не могат да се преместят. За моя глупсот махнах SD картата докато е включен, после беше една мазгия, и приложения има, ама ги няма... Преинсталирах ги като върнах настройките всичко се оправи :) може би има значение от версията на Win 10... Все още ми е тъмна индия, но с тази която я имам инсталирана нямам ядове.

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, callpchelp написа:

Въпреки всичко на таблета със 10 който имам съм абсолютно доволен и нямам никакви проблеми... добра производителност на ниски параметри и слаб процесор.. нямал съм проблем с приложенията. Един път ми се случи подобно нещо понеже бях настроил всички приложения да отиват в картата, само вече инсталираните не могат да се преместят. За моя глупсот махнах SD картата докато е включен, после беше една мазгия, и приложения има, ама ги няма... преинсталирах ги като върнах настройките всичко се оправи :)

Разбира се , всеки си има предпочитания и виждания за нещата .Само ще кажа че на устройства с тъчскрийн мога да уважа използването на 10 , пък и все пак там се ползва мобилната версия на ОС . Това да си качиш 10 на най-обикновен лаптоп или десктоп за мен си е чиста проба ...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно така! Има и мобилна версия на 10-ката за таблети и др. Които са изцяло персонализирани съобразно параметрите на у-вото, именно потребит. да нямат проблем при използване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, PC doctor написа:

Разбира се , всеки си има предпочитания и виждания за нещата .Само ще кажа че на устройства с тъчскрийн мога да уважа използването на 10 , пък и все пак там се ползва мобилната версия на ОС . Това да си качиш 10 на най-обикновен лаптоп или десктоп за мен си е чиста проба ...

Ооо не не, не е мобилен. Windows 10 Home edition.. Ако 10 разпознае тъч скрийн, автоматично добавя Tablet Mode, но няма нищо общо с мобиолните версии. Играл съм си с клиентски лаптопи с инсталиран 10, същата работа си е .

14037605_1242301779122476_1194125780_o.jpg

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре изглежда , но дори да не си качил мобилния , все пак си използваш истински функциите на тъча и оправдава използването му .Това е най-важното .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.avg.com/ww-en/utilities

И на мен ми се е случвало това с AVG! Деинсталирай я и рестарт. Избери друга и пиши какво е положението! Ма да не е Аваст!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

360 интернет секюрити ще му е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, Евгени Симеонов написа:

360 интернет секюрити ще му е добре.

Виждаме какво препоръчват HJT-team и безплатната ще пропусне и крипто вирус и други работи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Виждаме какво препоръчват HJT-team и безплатната ще пропусне и крипто вирус и други работи!

За без пари толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За без пари по-добре да си ползва Microsoft Security в Win 10, върши добра работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.