Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Може ли като хора работещи в тази област да ми препоръчате микрофони които мога да закупя за едно училище. Целта е по празници и официални събития да се озвучаваме. Имаме нужда от два безжични микрофона на не много голяма цена защото бюджетът на училището не го позволява. Имаме възможност да дадем около 200 лв. В интернет има множество обяви на микрофони но имам притеснения около качеството. Разбирам че за тези пари не можем да получим мега качество, но все пак да не се подлъжем и да си дадем парите за някакви които имат качество като за 30 лв. примерно. Идеята е за тези пари да получим възможно най-добрия продукт. Моля да ми помогнете. Благодаря предварително!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на 14.08.2016 г. в 23:45, angel stoilov написа:

Здравейте. Може ли като хора работещи в тази област да ми препоръчате микрофони които мога да закупя за едно училище. Целта е по празници и официални събития да се озвучаваме. Имаме нужда от два безжични микрофона на не много голяма цена защото бюджетът на училището не го позволява. Имаме възможност да дадем около 200 лв. В интернет има множество обяви на микрофони но имам притеснения около качеството. Разбирам че за тези пари не можем да получим мега качество, но все пак да не се подлъжем и да си дадем парите за някакви които имат качество като за 30 лв. примерно. Идеята е за тези пари да получим възможно най-добрия продукт. Моля да ми помогнете. Благодаря предварително!!! :)

Всъщност когато се занимавах с Dj-ство изпозлвах точно от онези евтините микрофони, безжични за по 30-40 лв. Бях си купил един WVNGR Много хубав микрофон, обхват около 10 метра след кеото накъсва. НО е с добър звук. За 200 лв, ще намериte само един микрофон от хубавите.

Евтиния - WVNGR Sm-200 - около 40-50 лв. - Добър и плътен звук, До 8 метра, гарантирано чист.

Най-добрия според мен: Shure BLX, като цяло всичките са им добри. Най-евтиния който намерих е 250 лв. Обхват около 50 метра, след 40 метра започва да прекъсва. Прекрасен звук.

AKG микрофони, страхотни, по-скъпи.. Най-евтиния който намерих е 300 лв.

Има и други добри микрофони, но аз нямам лично впечатление от тях, заради което не съм ги споменал. в Олк-са има доста продаващи се.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговора. :) Мисля да ви се доверя и да си закупим от тези дето са 50тина лв и да използваме тях за сега пък по нататък може и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ПС: Имайте предвид, че все пак е китайски и е възможно да попаднете на някоя дефектна бройка, казвам го да не се ядосвате ако се случи. Рядко се намират дефектни, но има.

Моля, успех с начинанието :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.