Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 9 минути, TheLegendBG написа:

iPhone или Samsung ?

Нито темата ви е като хората,нито заглавието и , е по  правилата. Иначе,вземате по един от двата модела и се кефите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 37 минути, TheLegendBG написа:

iPhone или Samsung ?

Това са две марки,от най продаваните  в света!Със сигурност мненията ще са на кантар.Аз бих дал един глас за самсунг.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, _Alex&Vanko_ написа:

...

Де виждаш омраза бре Ванко? Прочети заглавието на темата,прочети и темата и се изкажи по нея. Аз те обичам бре сине! И не само теб. Или ти каквото си мислиш, е миродавно за всеки друг?  Модератора,като прочете заглавието на темата - и ще я затвори веднага. Значи, че има възможност все още да не се закрива от модератор, ако си оправи питащият заглавието. Така ли е?

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Самсунг, макар, че Motorola Nexus 6 за мен е най-добрият телефон произвеждан някога.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Добър вечер!

Какво си писал преди 6 часа и си го редактирал преди 4? А защо? Щото се чудиш и ти къде и каква глупост да напишеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, TheLegendBG написа:

iPhone или Samsung ?

Оправих заглавието, а вие, като се появите дайте по-подробно инфо, ако искате добри съвети.
    За кои модели на двете марки става въпрос, нови или втора ръка гледаме, за какво най-много ще се ползва апарата, по-големи или по-малки дисплеи ли предпочитате и т.н.

Хайде малко по-сериозно, ако искате темата да продължи да съществува.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

iPhone! Може да е по-скъпо, но няма по "мазно" работещ телефон за момента. Преди време разцъках за 30 мин. един iPhone. Доста приятно съм изненадан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Избинете,моля,но много пъти писах: 1во-телефоните са САМО два вида - IPhone и всички останали

2ро - като се колебаеш,какво да купиш,купи ПО СКЪПОТО!!!!

Всичко ш този живот отдавна е измислено ......!!

Останете си със здраве !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така зададен въпроса, отговора е доста относителен. Да предприемем, че сравняваме Iphone 2G и Samsung Galaxy Note 7. Кое ще избереш ? Или пък Iphone 6S Plus и Samsung Galaxy S.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 часа, * СТЕФАН * написа:

Какво си писал преди 6 часа и си го редактирал преди 4? А защо? Щото се чудиш и ти къде и каква глупост да напишеш!

Ей някой е писал от моя акаунт! Не съм бил аз!

Редактирано от _Alex&Vanko_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Ей някой е писал от моя акаунт! Не съм бил аз!

Кой ми ака в гащите?

Редактирано от velony (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че автора на темата иска да предизвика реплики между подръжници на двете марки. Трябва да има шоу.... Това е за негово лично развлечение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имал съм 2 самсунга. Ама и двата умряха малко след като им изтече гаранцията ( и на двата беше 1 година, ако не се лъжа). Iphone не съм имал, ама съм разцъквал много пъти и мога да кажа, че са адски надценени. Не е логично например Iphone 6s+, който е един от най-скъпите телефони в момента да не превъзхожда с нищо миналогодишните флагмани, камо ли тазгодишните и да струва толкова пари. Освен това само той има оптична стабилизация, при 6s например няма. За мен лично LG са ДЪ БЕСТ. По-евтини са и от самсунг и от айфоните, а не им отстъпват по нищо, даже имат лично за мен най-добрата камера особено при добра светлина. Софтуерът им върви мазно, не лаги, не мога да кажа същото за самсунг обаче..., перфектна софтуерна поддръжка, най-добрия звук, заедно с тоя на HTC, абе супер са като цяло, само батерията малко им куца.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

iPhone 6S е миналогодишен флагман. ;) Тазгодишния ще излезе след седмица-две.
    LG G4 ползвах за няколко месеца пробно (с Android 6), лаги да ти кажа, малко ама се усеща. Жеста с почукване за отключване на телефона не сработва винаги (2 пъти на 5 опита). Автоматичния LG облачен бекъп и сторидж го спряха поради някаква причина. Случваше се да иска рестарт веднъж на седмица-две.
    Като ползваш iPhone ей така за повече от седмица-две и се постараеш да свикнеш с различното, тогава коментирай. Супер балансирани телефони са, а и не толкова скъпи колкото корейските им аналози.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интересно как моят Г3 не лаги, пък Г4, който уж  е по-нов модел лаги, нямам и никакви проблеми с  двойното почукване, виж може да си попаднал на дефектна бройка знам ли. А Iphone 6s може да не съм притежавал, но съм разцъквал адски много и мога да ти кажа, че в никакъв случай не върви по-мазно. А това последното изречение по-добре да не го беше писал, че по-голяма глупост не бях чел през живота си. Отделно ЛГ Г4 превъзхожда във всяко едно отношение айфона, само с батерията не знам как седят нещата. Нищо че струва точно 2 пъти по-малко и можеш да го намериш нов на цена, на която и 2-ра ръка запазен  айфон не можеш. Сам си прави изводите какви глупости пишеш. Пък да не говорим, че лично съм виждал как айфончета лагят(визирам 5/5s/6s) пък аз с моето ЛГ на такова нещо не съм ставал свидетел. Може да не върви много плавно, но не категорично не лаги. 

Самсунг, който да върви плавно и да не лаги след около 5-6 месеца употреба пък не съм виждал през живота си също.Имах два, единият от които бивш флагман. И двата умряха след около 1 година. Затова ЛГ си остават най-надеждните смартфони за мен, следвани от Sony, HTC и нексусите, най-вече заради софтуера им.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Екрана на LG G4 не е с FHD, a QHD резолюция може и от там да иде проблема с батерията и забавянето, въпреки че проблема със забавянето според мен се дължи на самия Андроид. А това с двойното почукване - провери в Youtube, не съм единствения, изпитал проблеми с функцията.

"Разцъкването" на iPhone-a да го броя ли за ползване като личен/основен телефон или си го вземал от ръцете на приятели по барчетата да го разгледаш...адски много и разбираш ли супер начесто. :)

С какво превъзхожда LG4 iPhone и точно кой модел iPhone - с краткия живот на батерията, голямата резолюция на дисплея от която полза няма, супер бавния HDR, който като е пуснат чакаш камерата да направи кадър...от 3 до 10 секунди?!? Не е лош телефон, но не е с нищо повече до iPhone и за разлика от него има доста дребни недоизпипани неща. А...лайсничката с металния ефект се изтърка още през първата седмица в един от ъглите до черно. Вървенето "не много плавно" се нарича насичане/лаг. 

Ако някой ден тръгна да избирам Андроид базиран телефон също като теб бих избирал между телефони на: Samsung, LG, Huawei, Sony, HTC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При LG G4 проблема не се дължи на Android-а, а това, че той не може достатъчно бързо да обработи информацията за толкова голяма резолуция. Това се оправя като смъкнеш DPI-то. (един вид сваляш резолуцията до FHD, виж XDA за подробности)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.