Премини към съдържанието
Nikolay A

Проблем с HTC M8 не се стартира

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с моя HTC M8, не се стартира. При появата на проблема тел беше в режим Аirplane, също така не беше свързан кам интернет дори не се ползваше в момента. Екрана стана бял и бяха изписани модела тел разни номера предполагам от модела телефон, и по надолу HBOOT, FASTBOOT, RECOVERY, FACTORY RESET и други за съжеление не ги помня. С бутоните за звука отидох на hboot при натискането на бутона за включване се рестарира при което излязоха три зелени човечета, поиграха малко и отново същия екран. Пробвах с fastboot при което тел се изключи и повече не се включи. Прегледах разни теми пробвах да го стартирам с различни комбинации от бутоните но без успех, едниствено ми пресветва лампичката в оранжево при вкл към зарядното и  комбинация от бутони и то не всеки път. Някой ако има идея как да се справя моля да помогне (идеята за сервиз е знам вече, така че моля за други).

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Спокойно, влязал си в fastboot мода. Това е за префлаш на стоков ром. (или каквото искаш) Можеш много лесно да излезеш от него като задържиш бутона за включване докато не се рестартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но за съжеление резултатът е пак същия. Държах power бутона поне 4-5 мин, после power+volume down, след това power+volume up пак за толкова и никакъв резултат, явно е дал фира телефона(дано да греша). Ако имаш други идеи сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я го включи да се зарежда. И като го включваш снимай с нещо. (ще ми е по-лесно да го разгадая)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.