Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Решил съм да си сглобя нова кофигурация до 800 лв.

Ще се ползва за игри (medium настройки).

Предпочитанията ми са: Intel Skylake процесор, Nvidia видеокарта и DDR4 рам.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.stealtech.org/?_cid=13&act=add&pid=57306

Ей това мога да ти предложа , като съм гледал да спазвам предпочитанията. Задминах бюджета със 100 лв., но няма как със скайлейка. Можш а режеш видеото, за тия пари само на GTX750 можеш да минеш,но не си струва според мен. Събирай още 100 кинта и ще пукаш на High детайли всичко ново на 1080, гарантирано. Разгледай и други магазини, може да има по-тънки оферти.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само Чък Норис може да " пукаш на High детайли всичко ново на 1080, гарантирано " със конфигурация за 800-900лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И кое точно няма да може. Ако може поясни. С i3 8GB РАМ  GTX950 се докарват много прилични фреймове. Да забравяш за 60 минимум, но си държи прилични фреймове без драстични дропове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

като забравяш за еди какво си ги пиши тия неща а не подвеждай човека и си напиши конфигурацията защото количката ти е празна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Процесор: Intel - Intel I3-6100 3.7Ghz/3MB/LGA1151/BOX

Твърд диск: Western Digital - WD 1TB SATAIII Caviar Blue 7200rpm 64MB

Видео карта: ASUS - ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5

Дънна платка: Asrock - ASROCK H110M-DGS / LGA1151

Памет: CORSAIR - Corsair CMK8GX4M2A2133C13 - DDR4

Захранване: CORSAIR - Corsair 450W VS SERIES

Всичко 955лв. Взима няква измислена кутия за 30лв.

Може да се вземе и по-евтина РАМ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А така смени GTX750 с GTX950 и получаваш 50 фрейма средно на новия Tomb Raider. На High върви та пуши. Резултати от вградения бенчмарк на играта с по-стария Haswell i3. Ето ги моите аргументи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, XoBoT написа:

А така смени GTX750 с GTX950 и получаваш 50 фрейма средно на новия Tomb Raider. На High върви та пуши. Резултати от вградения бенчмарк на играта с по-стария Haswell i3. Ето ги моите аргументи.

http://nikem-bg.net/cart/55867p1r54936p1r52202p1r46943p1r56038p1r55429p1r2231p1rf.html Излиза  1 013.84лв   ето и с 750ti http://nikem-bg.net/cart/55867p1r54936p1r52202p1r46943p1r56038p1r55429p1r51099p1rf.html това ми се вижда най-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е минимума, за който трябва да отделиш пари - 

ASROCK H110M-DGS LGA1151 
    I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
    8G DDR4 2133 ADATA 
    1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA 
    Zalman Case ATX Z1 USB3.0 
    Palit GTX750 StormX OC 2048MB D5 
    EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR 

Обща стойност - 831.63 лв. с ДДСколичка, може да се намалят още 15-20 лева, ако орежем кутията и захранването, но не е препоръчително :D 

П.С. Аз лично бих взел ето тази конфигурация - 

ASROCK H110M-HDS LGA1151 
    8G DDR4 2133 ADATA 
    1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 
    PSU SEASONIC SSR-430ST /430W 

Обща стойност - 640.09 лв. с ДДСколичка и останалите пари ги заделям, ще карам 1-2 месеца с вграденото видео, което е на нивото на Nvidia Geforce GT 730 и след като събера 300 лева бих си взел това - http://www.vario.bg/asus-gtx950-m-2gd5

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, kyoshinn написа:

П.С. Аз лично бих взел ето тази конфигурация - 

ASROCK H110M-HDS LGA1151 
    8G DDR4 2133 ADATA 
    1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 
    PSU SEASONIC SSR-430ST /430W 

Обща стойност - 640.09 лв. с ДДСколичка и останалите пари ги заделям, ще карам 1-2 месеца с вграденото видео, което е на нивото на Nvidia Geforce GT 730 и след като събера 300 лева бих си взел това - http://www.vario.bg/asus-gtx950-m-2gd5

Мисля че това е най-добре и по натам да си събере пари за външно видео през това време ще играе по-слаби игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Kristian Denkov написа:

Мисля че това е най-добре и по натам да си събере пари за външно видео през това време ще играе по-слаби игри

Ще играе същите игри, но с по-малко FPS, а ако не държи на висока резолюция, а примерно 1366x768 му е достатъчна ще си играе със стабилно FPS.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубаво е да се казва и какъв е монитора. Да не се окаже, че е само с VGA и да са нужни допълнителни разходи. При всички случаи обаче за пет лева повече е по-добре вместо HDS да се вземе HDV. Плюс е и допълнителния PCIe x1 слот.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз бих препоръчал Asus Strix изпълнението. За 30лв. отгоре взимаш фабрично изпържено животно. С добро охлаждане е, гони някои базови 960-ки като производителност. Това наистина не е само светещ боклук с големи вентилатори с цел да продава, найстина си заслужава малкото пари отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dan7es
        Здравейте, бихте ли ми предложили конфигураиця до 2000-2200лв. Предимно ще се използва за игри(League of Legends,World Of Warcraft,CS GO и други по-тежки заглавия) нямам предпочитания амд или интел бих искал рамта да е 16гб ще се използва и за стрийм. Благодаря предварително!

• от Даниелл
        Здравейте,
        дойде време да изоставя стария ветеран (лаптоп) и да се преместя на настолен компютър на който да се наслаждавам качествено на филмите за възрастни в 4К резолюция и спокойно да играя и някоя друга игра от по-ново поколение.
        Ще се радвам ако вие ми помогнете да избера най-доброто на пазара спрямо цена-качество и разбира се, да се вместим в бюджета.
        ПС: Понеже мисля да пазарувам на Черния петък, не всички части от предложените от вас може да бъдат намалени.
        Ако е възможно, моля добавяйте и заместители ( част подобна на първоначалната, евентуално като заместител и по голям шанс да хвана някое друго намаление).
        Бюджетът ми е от около 2000 лева за машината и ~500 лева за монитор (или два).
        Компромис от 100-150 лева може да се направи , стига да си заслужава.
        Относно конфигурацията:
        Процесор: не съм привърженик на нито една от добре познатите ни два вида: Intel или AMD. Нямам предпочитания. Компютърът главно ще се използва за играене на FPS игри и Stream.
        Нямам представа кой от двата вида се представя по-добре.
        Като цяло съм чувал че интел са по-добре, но и са по-скъпи.
        Не мисля да използвам машината за "добиване" на криптовалути или тежки видеообработки.
        Дънна платка: Нямам предпочитания. Обмислям вариант за DDR4. Какво ще кажете по въпроса?  Видеокарта: Спрямо процесора. Отново нямам предпочитания. Оперативна памет: За начало мисля да спестим от малко памет и да инвестираме малко повече в останалите части, мисля че една плочка от 8 GB ще е достатъчна, а по- нататък ще взема още две. Твърдия диск: Тук също може да спестим от бюджета. Мисля че едно 240 GB SSD + 1 TB диск на 7200 оборота ще удоволетворят нуждите ми и ще поберат всички филми за възрастни без проблем. Захранването: Нямам предпочитания. Кутията: Нямам предпочитания. Охлаждане: Какво мислите за идеята за водно охлаждане ?   
        Предварително благодаря на всеки отзовал се.
        Мисля да се възползвам от части с намаления на 24 ти ноември (добре познатият ни Черен Петък), като най-вероятно ще закупя повечето( може и всички) части тогава. 
        Поздрави, успешен и усмихнат ден !
        Дани
      • от Venom2004
        Здравейте!!! Искам да попитам процесорът I5-3470 или I5-3570 ще пасне ли на дъното Asrock H61-VG3. Също и тази RAM "DDR3 8GB PC3-12800 (1600MHz)" Това пише като информация за рамта. Аз съм почти сигурен, че пасват, но само питам.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.