Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Решил съм да си сглобя нова кофигурация до 800 лв.

Ще се ползва за игри (medium настройки).

Предпочитанията ми са: Intel Skylake процесор, Nvidia видеокарта и DDR4 рам.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.stealtech.org/?_cid=13&act=add&pid=57306

Ей това мога да ти предложа , като съм гледал да спазвам предпочитанията. Задминах бюджета със 100 лв., но няма как със скайлейка. Можш а режеш видеото, за тия пари само на GTX750 можеш да минеш,но не си струва според мен. Събирай още 100 кинта и ще пукаш на High детайли всичко ново на 1080, гарантирано. Разгледай и други магазини, може да има по-тънки оферти.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Чък Норис може да " пукаш на High детайли всичко ново на 1080, гарантирано " със конфигурация за 800-900лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кое точно няма да може. Ако може поясни. С i3 8GB РАМ  GTX950 се докарват много прилични фреймове. Да забравяш за 60 минимум, но си държи прилични фреймове без драстични дропове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като забравяш за еди какво си ги пиши тия неща а не подвеждай човека и си напиши конфигурацията защото количката ти е празна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесор: Intel - Intel I3-6100 3.7Ghz/3MB/LGA1151/BOX

Твърд диск: Western Digital - WD 1TB SATAIII Caviar Blue 7200rpm 64MB

Видео карта: ASUS - ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5

Дънна платка: Asrock - ASROCK H110M-DGS / LGA1151

Памет: CORSAIR - Corsair CMK8GX4M2A2133C13 - DDR4

Захранване: CORSAIR - Corsair 450W VS SERIES

Всичко 955лв. Взима няква измислена кутия за 30лв.

Може да се вземе и по-евтина РАМ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така смени GTX750 с GTX950 и получаваш 50 фрейма средно на новия Tomb Raider. На High върви та пуши. Резултати от вградения бенчмарк на играта с по-стария Haswell i3. Ето ги моите аргументи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, XoBoT написа:

А така смени GTX750 с GTX950 и получаваш 50 фрейма средно на новия Tomb Raider. На High върви та пуши. Резултати от вградения бенчмарк на играта с по-стария Haswell i3. Ето ги моите аргументи.

http://nikem-bg.net/cart/55867p1r54936p1r52202p1r46943p1r56038p1r55429p1r2231p1rf.html Излиза  1 013.84лв   ето и с 750ti http://nikem-bg.net/cart/55867p1r54936p1r52202p1r46943p1r56038p1r55429p1r51099p1rf.html това ми се вижда най-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е минимума, за който трябва да отделиш пари - 

ASROCK H110M-DGS LGA1151 
I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX 
8G DDR4 2133 ADATA 
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA 
Zalman Case ATX Z1 USB3.0 
Palit GTX750 StormX OC 2048MB D5 
EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR 

Обща стойност - 831.63 лв. с ДДСколичка, може да се намалят още 15-20 лева, ако орежем кутията и захранването, но не е препоръчително :D 

П.С. Аз лично бих взел ето тази конфигурация - 

ASROCK H110M-HDS LGA1151 
8G DDR4 2133 ADATA 
1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 
PSU SEASONIC SSR-430ST /430W 

Обща стойност - 640.09 лв. с ДДСколичка и останалите пари ги заделям, ще карам 1-2 месеца с вграденото видео, което е на нивото на Nvidia Geforce GT 730 и след като събера 300 лева бих си взел това - http://www.vario.bg/asus-gtx950-m-2gd5

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, kyoshinn написа:

П.С. Аз лично бих взел ето тази конфигурация - 

ASROCK H110M-HDS LGA1151 
8G DDR4 2133 ADATA 
1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR 
PSU SEASONIC SSR-430ST /430W 

Обща стойност - 640.09 лв. с ДДСколичка и останалите пари ги заделям, ще карам 1-2 месеца с вграденото видео, което е на нивото на Nvidia Geforce GT 730 и след като събера 300 лева бих си взел това - http://www.vario.bg/asus-gtx950-m-2gd5

Мисля че това е най-добре и по натам да си събере пари за външно видео през това време ще играе по-слаби игри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kristian Denkov написа:

Мисля че това е най-добре и по натам да си събере пари за външно видео през това време ще играе по-слаби игри

Ще играе същите игри, но с по-малко FPS, а ако не държи на висока резолюция, а примерно 1366x768 му е достатъчна ще си играе със стабилно FPS.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се казва и какъв е монитора. Да не се окаже, че е само с VGA и да са нужни допълнителни разходи. При всички случаи обаче за пет лева повече е по-добре вместо HDS да се вземе HDV. Плюс е и допълнителния PCIe x1 слот.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих препоръчал Asus Strix изпълнението. За 30лв. отгоре взимаш фабрично изпържено животно. С добро охлаждане е, гони някои базови 960-ки като производителност. Това наистина не е само светещ боклук с големи вентилатори с цел да продава, найстина си заслужава малкото пари отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Отново дойде лято/сезона на високите температури и както всяка година проблема ми с температурите на процесора се повтаря Преди няколко дни закарах компа да го почистя от прах основно когато отворих кутията имаше адски много прах по компонентите най вече по перката на видеокартата беше се сплъстило и като се дръпне от едната страна се късаше на парченца и така почистих от прах идеално всичко с компресор който се надуват гумите по бензиностанциите прибрах се вързах всички кабели но проблема не е решен отново температурите стигат до максимум 82-85 градуса това става дума когато е под товар примерно 1 час играя League of Legends след като играта свърши започва си падат градусите до към 50-55-58градуса тук е момента да спомена и,че преди винаги държах компа отдолу на плота на бюрото много близко до земята където се разнася прах и отдолу беше адски задушно нямаше много въздух да се охлажда но след последното почистване го преместих горе на бюрото Днес излизах из града да огледам по няколко магазина какви са цените на термопастите спрях се на една  Evercool - TC-03 цената е 4лева  Искам да знам тази паста качествена ли е ? Някой от вас използвал ли я е преди/или използва ли я в момента/доволен ли е от нея ? И последно - процесора е Intel Xeon E5420 4x2,5GHZ Ако съм изпуснал да добавя нещо питайте !!! Мерси Предварително

• от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от Nedkych
      Здравейте. Мога ли да изкарам правилен тест със свален множител на процесора (fx8350) Причината е, че единствено с прайма температурата на процесора ми се вдига извън норми и не искам да карам продължителен тест така. Та се чудех дали множитела може да повлияе на резултата ако е смъкнат наполвина... така поне не грее. И един малък втори въпрос, аз нали понеже съм "спЕцИаЛиСт"   Бях решил да свяла CPU Bus freq. ама е така без да пипам нищо друго  и след като компа се рестартира се зачудих абе дали аджаба нетрябваше да сваля и vcore, дали няма да си опека процесора от underclock?  Благодаря ви предварително  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.