Премини към съдържанието
vanko929

Проблеми с приложенията на гугъл помощ

Препоръчан отговор

Здравейте имам Huawei p8 lite с андроид 6.0 и последна софтуерна версия b574 и имам много странен проблем с приложенията на гугъл youtube ,maps google + I games .. не че ги ползвам всичките първите 2 са ми активните и така проблема е ,че не мога да ги използвам с мобилния интернет изписва ми в ютуб приложението ( моля проверете връзката си с интернет) а в картите не може да се логне в профила ми и така проблема е само с мобилния с wifi работят без проблем ,защо това не е бъг в приложенията а според мен нещо са оплескали от huawei с последния ъпдейт или незнам но е дразнещо няма оправяне.

Изпратено от моят ALE-L21

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполагам, че Андроид 6.0 скоро си го получил на телефона, не е лошо да направиш и един ресет.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен ти липсват настройките за интернета. Обади се на оператора и поискай да ти изпратят SMS с тях. (Теленор и Виваком 123, Мтел *88)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всъщност получех април 6цата и до сега получавах почти всеки месец ,нови актуализаций и след всяка винаги съм правел хард ресет . Нямам спомен на по старите актуализации да ми е правило така иначе винаги съм използвал едни и същи настройки и съм си ги поръчвал през смс на виваком с текст INET все пак ползвам 4G всичко е наред с нета и проблем с други приложения няма . Но добре ще направя утре пак един ресет ,но ме съмнява да се оправи понеже изчиствам данните им заработва за ден два и пак се бъгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направих ресет вчера и днес проблема отново е налице вероятно си е бъг в последната софтуерна актуализация ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.