Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,търся програма която да позволи Youtube и Скайп да ги ползвам едновременно. Като си пиша с някой и слушам песен , като ми пишат и трябва да отворя скайп и песента спира. Има ли начин да се направи това нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но ти трябва руут. Става много лесно с Xposed и един модул. Така, че кажи какъв е модела и ще ти съдействам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, niki292002 написа:

Да, но ти трябва руут. Става много лесно с Xposed и един модул. Така, че кажи какъв е модела и ще ти съдействам.

Леново А6000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтегли си програмата Free music for Youtube :Stream с нея можеш дори на заключен екран или в друго приложение когато си да слушаш и да си гледаш видеото обаче по време на разговор в skype нз как е не съм пробвал. Ако искаш я пробвай ако не ти допада тогава прибягвай до руут

Изпратено от моят ALE-L21

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По време на какъвто и да е разговор (скайп, месинджър, обаждане) по подразбиране се паузират останалите приложения на заден план.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.