Премини към съдържанието
suvetzaecig1

Съвет за първа електронна цигара

Препоръчан отговор

Здравейте!
     Искам да започна да използвам електронна цигара. Досега не съм пробвал, но вече съм решен да опитам. Моля ви да ми предложите модел, която да е възможно най-евтина, за да мога просто да преценя дали електронните цигари са за мен. Запознах се най-общо с принципа на функционирането им, и ако ми хареса бих искал да инвестирам пари в качествен продукт, но за сега искам само да пробвам за да видя ще ми допадне ли.

Благодаря предварително за помощта и се извинявам, ако темата не е на правилното място!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 17 минути, suvetzaecig1 написа:

Здравейте!
     Искам да започна да използвам електронна цигара. Досега не съм пробвал, но вече съм решен да опитам. Моля ви да ми предложите модел, която да е възможно най-евтина, за да мога просто да преценя дали електронните цигари са за мен. Запознах се най-общо с принципа на функционирането им, и ако ми хареса бих искал да инвестирам пари в качествен продукт, но за сега искам само да пробвам за да видя ще ми допадне ли.

Благодаря предварително за помощта и се извинявам, ако темата не е на правилното място!

Няма евтина. Отсега си приготви едни 100-150 лева ако наистина искаш да използваш подобно нещо. Ето ти примерен вариант

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, Емил Костов написа:

Няма евтина. Отсега си приготви едни 100-150 лева ако наистина искаш да използваш подобно нещо. Ето ти примерен вариант

Има и по 30-40лв, дори в линка, който ти дадеш. Абе, ти четеш ли информацията, която даваш, преди да я публикуваш или?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 39 минути, suvetzaecig1 написа:

Здравейте!

Един съвет ще ти дам не се трови не си струва  :)

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, simtech написа:

Има и по 30-40лв, дори в линка, който ти дадеш. Абе, ти четеш ли информацията, която даваш, преди да я публикуваш или?

Има но не стават. И преди сме спорили с теб по този въпрос. Половината ми фирма в момента е с електронни цигари. Като казвам, че ще трябва да даде тези пари значи ще трябва да ги даде. Ако иска наистина електронна цигара, а не извращение, което ще го отрови, ще се счупи на втория ден и няма да му свърши работа. Освен това в тази цена влизат резервен комплект батерия, както и шишенцето с екстракта включително и гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами тя ако се счупи на втория ден, няма да го трови:Dкоето е най- добрият вариант..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм на електонна и да ти кажа на мен ми харесва.2 батерии Kanger Tech-EVOD по 1000mAh по 23лв. 1-картомайзер аз съм с модел Т-2 7.50лв, зарядно usb 12лв. зарядно за ел. мрежа 9лв. едно шише течност от 100мл. цената зависи от това колко никотин има от 7лв до 14 15лв там някъде.Аз започнах с този комплект 

Редактирано от bobi iordanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, bobi iordanov написа:

Аз съм на електонна и да ти кажа на мен харесва.2 батерии Kanger Tech-EVOD по 1000mAh по 23лв. 1-картомайзер аз съм с модел Т-2 7.50лв, зарядно usb 12лв. едно шише течност от 100мл. цената зависи от това колко никотин има от 7лв до 14 15лв там някъде.Аз започнах с този комплект 

Е горе долу събраха ли се 100 лева??

преди 29 минути, Кико написа:

...егати темата...

Защо Кико какво и е?? Съвсем нормална тема!

преди 27 минути, lupis написа:

Ами тя ако се счупи на втория ден, няма да го трови:Dкоето е най- добрият вариант..

Е той ще отиде да си вземе друга, защото му се пуши!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Емо караш по инерция  току що се включих:)

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Е горе долу събраха ли се 100 лева?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Емил Костов написа:

Защо Кико какво и е?? Съвсем нормална тема!

Честно човек, скъсахте ме от смях! Абе срещал съм какви ли не теми - как да откажа цигарите или защо не отказвам цигарите...ама тема като "съвет за първа електронна цигара ми звучи като тема  " Съвет за първа електронна к***а"!  Честно, под вскякава критика е нивото на темите в тоя сайт!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Кико написа:

Честно човек, скъсахте ме от смях! Абе срещал съм какви ли не теми - как да откажа цигарите или защо не отказвам цигарите...ама тема като "съвет за първа електронна цигара ми звучи като тема  " Съвет за първа електронна к***а"!  Честно, под вскякава критика е нивото на темите в тоя сайт!

Ами човека иска електронна цигара, защо ти е странно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ами човека иска електронна цигара, защо ти е странно?

Защото и аз искам електронна к***а...амам не си пускам тема! Чат ли си?

Егати простащината, честно! 

Редактирано от Кико (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Кико написа:

Защото и аз искам електронна к***а...амам не си пускам тема! Чат ли си?

Егати простащината, честно! 

Не разбираш ли вече че няма простащина, а има искане и предлагане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, Емил Костов написа:

Не разбираш ли вече че няма простащина, а има искане и предлагане.

О, повечето неща ги разбирам. Ами ако някой ви иска примерно крак...това пак ли е искане и предлагане? Чакайте малко. Вие рекламирате цигарите тук, които са много, ама много вредни, та били те и електронни!!! Къде е логиката кракове да не може, а никотин да? Все ми е тая колко са наркоманчетата тук, ама да поддържате подобни теми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Кико написа:

О, повечето неща ги разбирам. Ами ако някой ви иска примерно крак...това пак ли е искане и предлагане? Чакайте малко. Вие рекламирате цигарите тук, които са много, ама много вредни, та били те и електронни!!! Къде е логиката кракове да не може, а никотин да? Все ми е тая колко са наркоманчетата тук, ама да поддържате подобни теми...

Аз не предлагам. Постващия пуска тема и това е. Той знае, че цигарите са вредни, но това е негово решение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Емил Костов написа:

Аз не предлагам. Постващия пуска тема и това е. Той знае, че цигарите са вредни, но това е негово решение. 

Те и краковете са вредни. Не виждам смисъла да се заменя една вреда с друга вреда за здравето. И ако питаш мен, по-добре си рекламирайте краковете, а не цигарите и алкохола! Знам, че и аз рекламирам алкохола, но също така знам, че това е неправилно! 

Ей, иде ми да тегля една майна на всеки, пуснал подобна тема! И то с един пост в Калдата! Къф е тоя!

Вместо да си пазите калпавите теми, пуснати от Сульо и Пульо, по-добре се замислете как да привлечете хора със смислени статии, постове и коментари!

Редактирано от Кико (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Кико написа:

Те и краковете са вредни. Не виждам смисъла да се заменя една вреда с друга вреда за здравето. И ако питаш мен, по-добре си рекламирайте краковете, а не цигарите и алкохола! Знам, че и аз рекламирам алкохола, но също така знам, че това е неправилно! 

Ей, иде ми да тегля еднамйна на вски, пуснал подобна тема! и то с един пост в Калдата! Къф е тоя!

Чакай сега! Защо се ядосваш може ли да ми кажеш? Човека си е решил. Иска информация и тя му се дава. И аз не съм съгласен и не съм пушил през живота си, но това не е причина да мразя пушачите или тези, които искат да пушат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм астматик цял живот и съм против всякакви пушилки, но дори аз знам, че всичко под 150лв не струва. Доколкото знам ако се цели добро преживяване инвестицията почва от 250лв. нагоре.:eek:

Редактирано от Beldin84 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 44 минути, Кико написа:

, а не цигарите и алкохола! Знам, че и аз рекламирам алкохола, но също така знам, че това е неправилно!

Човека явно иска да  спре тютюна и в това няма лошо и пробва варианти.Както е при мен с лепенки, с хапчета, от раз неставаше при всеки е различно важното е да ги спре.Ел, цигарата помага познавам хора които се отказаха чрез нея при мен също има голям напредък започнах от 24% никотин минах през 18% 12% в момента съм на 6% и следващата е 0% така че коментарите са излишни от хора които не са се сблъсквали с този проблем

преди 44 минути, Кико написа:

Не виждам смисъла да се заменя една вреда с друга вреда за здравето.

Вреда е ако не си пушил никога нищо и сега започваш за първи път на ел. цигара от гледна точка че е модерно или нещо такова.Това е един от вариантите за спиране и ако му помогне браво

Редактирано от bobi iordanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има тема вече

ползвайте търсачката тя не е за украса

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

""Един съвет ще ти дам не се трови не си струва ""

Това е правилният отговор на вашият въпрос.

Аз пуша цигари и електронни такива - първите от 45 години, а вторите от 3,като ги почнах с явната тенденция, да ги спра или намаля. Та при мен се получи така, че сега пуша и от двата вида. Помага ми единствено,ако не разполагам с определен материал - или течност, или цигари.Първите 5 години човек пуши заради келешлък. Но продължи ли, след десетата се пристрастява със всеки изминат месец. Интересно ми е как хора, никога не пушили, дават съвети!

Електронните цигари каквато и фирма да са те, са същият боклул като обикновените.Дали ще дадете 30 или 300 лева,все тая.Там течността е по важна.А течност с обем 100 милилитра струваща 7 до 12 лева е абсолютен боклук. Ще ви покажа част от моя арсенал. Това е част, защото имам още две кутии за които не намерих място на бюрото, за да ви ги снимам.Импровизирах набързо. Накрая - повече похарчени пари, по голяма вероятност да гушна букета и всички други негативи, събрани заедно,които са вредни за човешкият организъм. Замисли се! Колегата не те лъже, че е хубаво да не пушиш нищо,дори и електронни цигари. Аз също го подкрепям. Ето част от колекцията:

IMG_2790.JPG

IMG_2791.JPG

IMG_2792.JPG

IMG_2793.JPG

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 часа, bobi iordanov написа:

Човека явно иска да  спре тютюна и в това няма лошо и пробва варианти.Както е при мен с лепенки, с хапчета, от раз неставаше при всеки е различно важното е да ги спре.Ел, цигарата помага познавам хора които се отказаха чрез нея при мен също има голям напредък започнах от 24% никотин минах през 18% 12% в момента съм на 6% и следващата е 0% така че коментарите са излишни от хора които не са се сблъсквали с този проблем

Вреда е ако не си пушил никога нищо и сега започваш за първи път на ел. цигара от гледна точка че е модерно или нещо такова.Това е един от вариантите за спиране и ако му помогне браво

аз съм ги спрял от раз...вече станаха 5 години. А пушех 15 години почти без прекъсване. Значи може. Електронна цигара съм пробвал, когато пушех истински. Въпросът е, че електронната цигара не заменя истинската...освен може би с това, че ще ти излезе по-икономично...но и това е спорен въпрос. Електронната цигара доколкото съм запознат, съдържа никотин. Е, никотинът полезен или вреден е? И с какво помага за здравето на човек, заменяйки истинската цигара с изкуствена? Ако темата бе, как да откажа цигарите...начини много. Такива теми също много и скоро писахме в подобна. Но препоръка за електронна цигара...извинявайте, но аз по-горе казах мнението си. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой да има някакво доказателство, освен „едно изследване твърди„ за вредността на ел.цигарите? Или „по телеизоро казаха„ :-)

Пък и за вреда от никотина, ще съм благодарен да видя. Защото аз мога да предоставя много за обратното, а и който иска да се образова, има начин.
    Говоря от гледната точка на 25+ пушач и 6- изпарител.

Батко Стефане, с тези химикали/фазомери едва ли ще замести тютюневите. С по-сериозен хардуер, който вече се намира и в България, паднах от 32мг/мл никотин на 3мг/мл. Без да ми е цел. А и вече се съмнявам и в т.нар. „никотинова зависимост„ защото на мен не ми липсва никотин, а вкус от е.цигарата. А може и без нея, спокойно съм изкарал и ден.

Пп: Но това „отказах ги отведнъж„ извинете, но хич не вярвам. Или не сте бил активен пушач (такъв с една кутия на средни....) Или хич не е било отведнъж.

Sent from my GRACE using Tapatalk

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.