Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търси се емулатор за стартиране на Windows програми/приложения под Android.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не питах какво излиза в търсачката на Google App Store, а ползвано от някого такова приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя телефон има доста приложения на Майкрософт, някои дойдоха като актуализации. Не съм използвал специални методи за това, може би самият Андроид си има вградена възможност.

Screenshot_2016-08-16-14-00-21.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕМУЛАТОРИ няма, но могат да се създадат виртуални машини.

Ето ти варианти. Имай предвид че Xp върви изключително бавно и е трудно да се използват приложения. 95/98 вървят леко и позволяват ползването на програми игри и т.н.

http://www.instructables.com/id/Run-Windows-XP-on-Android-Device/

https://www.youtube.com/watch?v=f1tf6s6P-5E

http://android.stackexchange.com/questions/30165/how-do-i-run-windowsxp-as-a-virtual-machine-on-android

http://android.stackexchange.com/questions/111006/will-running-virtual-machine-on-android-completely-turn-my-android-into-windows

За останалото: https://www.google.bg/search?q=windows+xp+emulator+for+android&gws_rd=cr&ei=VPmyV7bHGoXkUcHvopgJ

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ще се минава на Teamviewer.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, ExaFlop написа:

Май ще се минава на Teamviewer.

Най-добрия вариант :). Вероятно скоро ще се изкочат някакви емулатори или хибридни приложения, но за сега вариантите са само тези.

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rikemaru
      Здравейте,
      Имам един проблем и не мога да го разреша каквото и да опитвах да правя. Имам лаптоп(Acer) който е с Windows 10(работи напълно нормално) но искам да го преинсталирам и да му сложа Windows 7 при, което идва и проблема.След като си боотна флашка(пробвах всякак) първоначално не виждах в БИОСА опция за боот.След като я буутнах явно правилно и успях да я прекарам да тръгне през флашката, след като тръне windowsa  да се върти преди инсталацията да започне екрана замръзва и до там.Пробрах какво ли не но ефект няма. Ще съм много благодарен ако се отзовете и ми помогнете. 
      П.С. Нямам Legacy опция.
      Благодаря Ви!
    • от callpchelp
      Телефона е използван, без драскотини и удари. Държан е във кейс и от закупуването му е е ваден от там. Работи отлично.

Вграден GPS
      Touch Screen
      SIM карта
      Микро SIM
      Процесорни ядра
      2 ядра
      Скорост на процесора
      1.2 GHz
      RAM
      512 MB
      Вътрешна памет
      4 GB
      Слот за карта 
      Да
      Пълно описание:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/j100h-galaxy-j1-dual-p264531033/#opisanie
    • от callpchelp
      Закупен е Януари 2017 г. от Теленор. Още е в гаранция
      Запазен, има драскотина само една на самия протектор, екрана не е надраскан, защото протектора не е свалян още от закупуването на таблета. Използван е рядко, от голям човек за имейли, филми и интернет предимно.
      Операционна система Android
      Процесор

Тип процесор ARM Cortex A53
      Скороста на процесора 1.3 GHz
      Брой процесорни ядра 4 ядра
      Екран

Тип на дисплея Капацитивен
      Размер на екрана 8"
      Резолюция на екрана 1280 x 800
      Памет

RAM памет 1 GB
      Размер на вградената памет 16 GB
      Разширяема памет Да
      Уеб камери

Камера на предния панел Да
      Резолюция на предната камера 2 Mpx
      Камера на задния панел Да
      Резолюция на задната камера 5 Mpx
      Свързваемост

Трансфер на данни
      Wi-Fi
      GPS
      Bluetooth
      Извод за слушалки

Батерия
      Тип Батерия Li-Ion
      Капацитет на Батерията 4200 mAh

Още параметри

Вграден говорител Да
      Вграден микрофон Да

• от Rafaela_k
       Зравейте, Приятели. 
      Търсих подходяща тема, но се оказа, че няма, или поне аз не намерих.
      Затова създавам тази тема, като се надявам да получа и съвети и да споделя интересните приложения, които съм намерила.
      Така приложения за: 
      - Чат - Imo чат - мисля, че е с индийски произход, има безплатни стикери, които са в пъти повече от на Вайбъра, иска нормални разрешения, вкл. и за поканата на приятелите от телефонният списък, (т.е. може да си избереш на кого да пратиш покана), можеш да се обадиш по интернет, да запишеш и пратиш гласово съобщение, да звъннеш за видио разговор. И най-готиното - докато отсрещната страна ти пише, се вижда буквално какво ти пише, още преди да ти го е пратил. Още по-готиното е, че не ти дава местоположение. От време на време пуска по една реклама, която излиза на екрана, но толкова харесвам това приложение, че ги преглътвам  да си направиш профил със снимка и корица, да си запишеш име, каквото желаеш. Особеното е, че винаги трябва да е актуализирано до последната версия, за да се виждат писанията на отсрещната страна. А, да- теб също те виждат докато пишеш  и ако спреш насред изречението, винаги можеш да очакваш питане - Какво става?
      - Браузер - Brave -  допадаше ми страшно много последните три месеца. Но понеже търся все нещо по-добро за браузер, в момента също търся  и очаквам предложения.
      - Prawata mi- харесвам приложението, защото е типично бг - съобразено с българското законодателство, винаги успявам да намеря каквото ми трябва, обяснено на прост език
       Това което търся е приложение за блокиране на номера. Блек лист не се разбира с моя Андроид (не знам защо)
      Единствената опция, която имам на телефона си, е да пренасочвам обаждането на запаметен номер към гласова (ест. несъществуваща) поща. В момента в който изтрия номера, той се освобождава от пренасочването и отново може да ми звъни.
      Търся и предложение за браузер, тъй като дори и на Опера ми излизат онези "примамливи" съобщения за чат с непозната красавица. На brave не ми излизаха, но последният месец ми отваря съобщения за заразен телефон, което ми е много противно. То верно, че са само две за цял месец, по-точно за последните три месеца, но все пак не искам да чакам да станат по-чести.
      Също така издирвам отчаяно и приложение, което да ми попречи да бъда следена. Говоря за бившето ми гадже, което не може да преглътне, че живея без него.  Абсолютно сигурна съм, че е така, колкото и параноично да ви звучи. 
      Очаквам предложения за приложения. Ако има друга такава тема, актуална, се извинявам и ще се присъединява към нея.

• от Tosashi8
      Здравейте , имам проблем със стартиране на уиндоуса на лаптоп леново , изписва
      Check cable connection! 
      PXE-MOF: Exiting Intel PXE ROM.
      No bootable device — insert boot disk and press any key

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.