Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ползвам лаптоп но забелязах че не използва  собствената си видео карта Nvidia GT 610m + 2GB а използва видео карта на процесора.

Марка на лаптопа; ASUS K55VD                      Заснемане.JPG

Ако може да ми кажете как да го оправя.javaw 2016-08-16 16-54-09-89.jpg

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма голяма разлика м/у двете карти но ако искаш да ползваш енвидиата за определена игра виж този клип:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Can Oa написа:

Няма голяма разлика м/у двете карти но ако искаш да ползваш енвидиата за определена игра виж този клип:

Мерси за информацията помогнами да знаеш как да задам Nvidia GT 610m + 2GB като главна видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно да си кажа не съм го правил до сега и не знам как става. Няма смисъл защото вградената е много по-икономична и на тези лаптопи второто нещо което се скапва най-бързо след харда е отделната видео карта. Гледай колкото се може по-рядко да се ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Can Oa написа:

Ами честно да си кажа не съм го правил до сега и не знам как става. Няма смисъл защото вградената е много по-икономична и на тези лаптопи второто нещо което се скапва най-бързо след харда е отделната видео карта. Гледай колкото се може по-рядко да се ползва.

Добре това с прецакването не го знаех мерси че ми го каза ще я ползвам по малко да не я прецакам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.