Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва да имаш рутер. Може да си го закупиш или да имаш предоставен от доставчика ти.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Емил Костов написа:

Трябва да имаш рутер. Може да си го закупиш или да имаш предоставен  от доставчика ти.

май така ще направя а да ми предложите рутер за тези цели 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

май така ще направя а да ми предложите рутер за тези цели 

http://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-n-300mbps-tp-link-tl-wr841n/pd/E75V7BBBM/ Не зная дали може да се постват линкове, Този рутер е добър 2 антени ще имаш сигнал на всякъде във вас. След това звъниш на интернет доставчика, за да дойдат да оправят кабелите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Kristian Denkov написа:

http://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-n-300mbps-tp-link-tl-wr841n/pd/E75V7BBBM/ Не зная дали може да се постват линкове, Този рутер е добър 2 антени ще имаш сигнал на всякъде във вас. След това звъниш на интернет доставчика, за да дойдат да оправят кабелите.

Може, но трябва да изглеждат ето така - Безжичен рутер N 300Mbps TP-LINK TL-WR841N. Какво трябва да оправят на кабелите?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, XECUTIONER написа:

Може, но трябва да изглеждат ето така - Безжичен рутер N 300Mbps TP-LINK TL-WR841N. Какво трябва да оправят на кабелите?

При мен дойдоха защото не бяха вкарани кодове в cmd и сложиха кабел от рутера към компютъра това имах предвид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Kristian Denkov написа:

При мен дойдоха защото не бяха вкарани кодове в cmd и сложиха кабел от рутера към компютъра това имах предвид.

В комплекта на маршрутизатора има кабел за тази цел и всеки може да си го монтира сам. Какви ''кодове'' са вкарали?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, XECUTIONER написа:

В комплекта на маршрутизатора има кабел за тази цел и всеки може да си го монтира сам. Какви ''кодове'' са вкарали?

де да помня единственото нещо пишеше ми ip-то в cmd там пипаха преди 3 години беше.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Kristian Denkov написа:

де да помня единственото нещо пишеше ми ip-то в cmd там пипаха преди 3 години беше.

А-ха. Ясно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.