Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Както се разбира от заглавието, ако може да ми препоръчате рутер за 30-40 лева, нямам претенции за марка или портове, към него ще е свързан единствено 1 компютър, а всичко друго ще е на безжична мрежа (WiFi), не знам за тези пари до колко метра ще има обхват, но ще се радвам на повечко (ако има 10-20 метра, за да мога да го хващам от тоалетната ще е добре :01:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето твоя модел и се вписва в бюджета ти. Иначе този, ще ти е по-добра оферта, но е по-скъп малко

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, kyoshinn написа:

Както се разбира от заглавието, ако може да ми препоръчате рутер за 30-40 лева, нямам претенции за марка или портове, към него ще е свързан единствено 1 компютър, а всичко друго ще е на безжична мрежа (WiFi), не знам за тези пари до колко метра ще има обхват, но ще се радвам на повечко (ако има 10-20 метра, за да мога да го хващам от тоалетната ще е добре :01:)

Да не живееш в къща с външен нужник, че е на 20 метра?:D Относно въпросчето ти - ако си от София ще ти подаря един маршрутизатор и ако искаш добър сигнал в тоалетната ще си купиш със спестените пари едно повторителче.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.