Премини към съдържанието
simtech

Хич не съм доволен от докторите.

Препоръчан отговор

Хич не съм доволен от докторите. Изписват хомеопатични буламачи и пробиотици, за които преди 10 години не бяха и чували. Само и само пациентите да си харчат парите за глупости, за безполезни медикаменти, като хомеопатията е шарлатанство чисто. От там и лекарите значи пробутват шарлатански номера.
    Вместо хомеопатични буламачи мога да си купя бира и тарелка кебапчета, да си направя зелева салата и така.
    ЕЙ, ДОКТОРИТЕ. СТИГА ПРОБУТВАХТЕ пробиотици и хомеопатични буламачи! Лекуват антибиотици, не хомеопатични буламачи бЕ!

Редактирано от simtech (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма значение. Антибиотик - 10лв. Пробиотик и хомеопатичен буламач - 15лв! Така както ми разтълкуваха рецептата.

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Симтек стига глупости. Кажи какъв е проблема, може да те насочим към специалисти. Колкото до бирата с тарелката кебапчета кажи къде и кога. Аз съм винаги на линия за подобно нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробиотика възстановява чревната флора от вредното действие на антибиотика! За хомеопатията съм съгласен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Те па с тая хомеопатия се осраха вече. Аз отивам при лекар с диагноза гонартроза, а той ми изписва индийско билково олио! Алооооо ако изпадна до там да се лекувам с билковите рецепти на нация, която консумира кравешки изпражнения за здраве, значи много сме я закъсали! Аман от такива некадърници дето ограбват здравната каса за сметка на човешкото здраве. После що ги биели хора!?! Ще ги бият и добре правят, ами поне до инвалиден стол да ги докарат щото те и от бой вече не се плашат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз тей мислех за хомеопатията, ама вече не съвсем. Сестра ми имаше алергия, която над десет години никакви лекарства и никой лекар не успя да излекува - хомеопатията свърши работа за по- малко от три месеца. Колкото до антибиотиците - те се крайна мярка, все пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не може да слагаме всички лекари под общ знаменател., Да, факт е, че има и такива, които злоупотребиха с пациентите си, но не всички. Аз лично има на кого да благодаря за положени грижи и добро отношение. Във  всяка сфера има хора, които не са достойни, но това не трябва да омаловажава труда и човечността  на останалите!

Колкото до хомеопатията, за мен си е плацебо ефект. Все още не съм чула да има хомеопатични лекарства за животни. Защо ли? 

И все пак това си е просто моето мнение. Не го налагам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 18 август 2016 г. в 1:34, _Alex&Vanko_ написа:

Каква ти е диагнозата и какво ти изписаха?

Гърло-слюнчеста жлеза-ухо. Всичко възпалено за 48часа. Днес разбрах и здравната каса как работи и къде се търси специалист в събота - никъде. Личният лекар не е хванал всичко, платих си на частно на специалист.
    До тука съм пил 7 дни антибиотик и стана по-зле. Изписаха още 1 и ще го пия 10дена още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, _Alex&Vanko_ написа:

Ма ти не си ли се оправил още?

То по-зле стана!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че кой е доволен!? Доктори и фармацевти гледат на пациентите единствено като ходещи касички! Колко репортажи бяха показани за злоупотреби , схеми и врътки! Не е доволна и Здравната каса! Не са доволни пациенти. Чирков също доста цветно описа недоволството си от случващото се у нас и натри носа на почти всичките си колеги.

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 2016-08-21 в 13:35, Кумчо вълчооо написа:

Че кой е доволен!? Доктори и фармацевти гледат на пациентите единствено като ходещи касички! Колко репортажи бяха показани за злоупотреби , схеми и врътки! Не е доволна и Здравната каса! Не са доволни пациенти. Чирков също доста цветно описа недоволството си от случващото се у нас и натри носа на почти всичките си колеги.

Точно пък Чирков е големия съдник и велик моралист! На мен лично ми се гади от неговите пози и стремежа му винаги да се появява бял, чист и неопетнен и да критикува всички и за всичко. А той светец ненагледен....

Иначе за хомеопатията не мога да кажа нищо положително, за мен този вид лечение е научно необосновано и се базира на случайни плацебо-ефекти. Мое мнение. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.