Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера като се рових в интернет реших случайно да влезна в профила си в гугъл от таблета , който е марка алкател пикси 7",

получих следното съобщение от гугъл за устройството?

Някой може ли да обясни ?

screenshot-mail.bg 2016-08-18 09-21-47.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stefan Chardakliev написа:

Здравейте, вчера като се рових в интернет реших случайно да влезна в профила си в гугъл от таблета , който е марка алкател пикси 7",

получих следното съобщение от гугъл за устройството?

Някой може ли да обясни ?

ТОва е съобщение когато влизате от непознато за вашия акаунт устройство. Ако логина и устройството са ваши и вие сте се логнал просто игнорирайте съобщението

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, capnemo написа:

ТОва е съобщение когато влизате от непознато за вашия акаунт устройство. Ако логина и устройството са ваши и вие сте се логнал просто игнорирайте съобщението

Да ама не съм влизал с устройство на име Acer Iconia , а със Alcatel pixi , затова ми стана интересно дали от Асер не са закупили вече Алкател, а и визуално Алкатела външно си е 1към 1 с Асер същия корпус груб и на вълни , олекотен и същите характеристики  като на Асер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Stefan Chardakliev написа:

Да ама не съм влизал с устройство на име Acer Iconia , а със Alcatel pixi , затова ми стана интересно дали от Асер не са закупили вече Алкател, а и визуално Алкатела външно си е 1към 1 с Асер същия корпус груб и на вълни , олекотен и същите характеристики  като на Асер

Възможно е алкатела да е просто ребранднат Ейсър. Проверете информацията в настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, capnemo написа:

Възможно е алкатела да е просто ребранднат Ейсър. Проверете информацията в настройки

Ами ето какво пише за устройството?! Вие как мислите какво е като марка

Screenshot_20160818-124208.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с Idol 4 но вчера ми изписа, че е Acer Iconia, макар че сега в последно използвани у-ва показва Idol 4

IMG_20160818_132723.jpg

Screenshot_20160818-132122.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.