Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
DarkHACKER

Заслужава ли си охлаждане за лаптоп

Препоръчан отговор

охлаждането за лаптоп има добри страни лоши;

1, целия прах от стаята влиза вътре в лаптопа и го прецаква 

Peter-Laptop-Dust.jpg

2, помага за охлаждането на лаптопа;

3, според мен самият лаптоп не си заслужава охлаждане от типа на;

images.jpg

4, прецаква самото охлаждане на лаптопа и термо пастата;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, заслужава си закупуването на охладител. 

1. Пази охлаждането на смия лаптоп. В повечето случаи лаптопа се държи на крката, в леглото или на места, където има опасност да се запушат отворите на неговото охлаждане.

2. Помага за свалянето на темепратурата. Да, не с много, но и това е от помощ за машината.

3. Ако си мислиш, че с външно охлаждане ще се намали събирането на прах в лаптопа се лъжеш. Просто лаптопа си иска своята профилактика.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емил Костов

Каква термо паста ми препоръчваш за мая лаптоп защото има нужда от почистване не съм го почистил от 2013г когото го взех.

Аз гледах термо паста и не можах да избера защото не съм запознат с термо паста за лаптоп трябва да прочета нещо за да разбера.

Макар да знам че трябва да се почисти.  

модел; ASUS K55VD

Биваме с компютрите и лаптопите но при лаптопите не знам как да избера коя  термо паста е по добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ерай Ергюнов написа:

Емил Костов

Каква термо паста ми препоръчваш за мая лаптоп защото има нужда от почистване не съм го почистил от 2013г когото го взех.

Аз гледах термо паста и не можах да избера защото не съм запознат с термо паста за лаптоп трябва да прочета нещо за да разбера.

Макар да знам че трябва да се почисти.  

модел; ASUS K55VD

Биваме с компютрите и лаптопите но при лаптопите не знам как да избера коя  термо паста е по добра.

Няма разлика между пастата за настойни компютри и за лаптопи. Просто трябва да я сложиш правилно. Иначе ето ти един линк

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Няма разлика между пастата за настойни компютри и за лаптопи. Просто трябва да я сложиш правилно.

Добре мерси!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.