Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!
Искам да попитам как мога да редактирам неща в биос-а след като самия биос не ми дава да ги редактирам. Бях намерил нещо, но се оказа, че не става за Windows 10. Видях и за UIEFI-то но нещата пак са същите. Искам да позволя на лаптопа ми да може да ползва виртуализацията му която е.

Оставам на разположение за допълнителни въпроси.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма разрешени опции в bios просто нищо не може да пипаш или редактираш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай данни за дънната платка или модела на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://support.toshiba.com/support/viewContentDetail?contentId=2926883
http://tombuntu.com/index.php/2007/10/01/should-you-enable-intels-vt-x-in-virtualbox/
Освен BIOS, трябва и CPU да поддържа технологията.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Венци Динев написа:

Здравейте!

Оставам на разположение за допълнителни въпроси.

Поздрави.

Здравейте!

Искам и аз да попитам нещо. Лаптопа за жалост все още работи може ли да ми кажете какви настройки трябва да задам в биоса за да почне да дими и да мога пак да паля клечка кибрит от него както от предишния? Мога да дам допълнителна информация.  Извинявам се ако не съм се изразил по темата стриктно, но не ми се създаваше отделна тема и се чудя дали да помоля за временен банан или сам да изляза от форума.

Също така искам да споделя, че снощи пих а сега чак ми е гадно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...