Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой има ли Steam акаунт със CS:GO, в които не играе, защото ми се доигра наскоро, но не ми се дават пари.С други думи да мина на аванта :D .

Aко някой има такъв Steam, да ми пише на лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Doxed написа:

Някой има ли Steam акаунт със CS:GO, в които не играе, защото ми се доигра наскоро, но не ми се дават пари.С други думи да мина на аванта :D .

Тъкмо си мислех дали да не си купя играта тези дни и това да е първата ми "оригинална" и платена игра, ама ето на, виж от кого ще взема парола за акаунта му като ми се доиграе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Doxed написа:

Никой не бити дал плотена игра бесплатно според мен.

<code>A piece of computer code</code>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    <code>A piece of computer code</code>

<code> Price of the computer code </code> ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ти трябва оригинален CS GO пълно е с чийтъри ,също кота в пиратските сървъри. Аз съм от "старата школа" любители на тази игра ,още от 2003г. я играя и за мен CS GO e тотален провал. Много силно разочарован останах. За пръв път я пробвах още като излезе през 2012 и бях силно разочарован. Преди няколко месеца приятели ми споменаха отново за играта ,че била доста променена в положителна посока в последните ъпдейти ,отново я свалих и отново не успя да ме грабне. Ако се чудите защо ,ето редицата причини: 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз последно играх по-стабилно на CS 1.6 като преди това имах оригинален диск с версии от 1.1 до 1.6. После май имаше нещо от рода на Source или нещо подобно където можеше да изпълняваш мисии.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

CS си е само 1.6 или Source но по-предпочитам 1.6 , там е истината CS:GO е конзолна боза за лапета ! Същия боклук като Кал от Дупи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само да вметна, че целта на автора не е да играе CSGO а да ви продаде стийм акаунта.Just to let you know.Знам, че и модераторите са хора, но този индивид вече прекалява с лъжите и акаунтите.Вече продаде един акаунт на човек от калдата, който на добра воля му даде.

Редактирано от SHANOVr (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, SHANOVr написа:

Само да вметна, че целта на автора не е да играе CSGO а да ви продаде стийм акаунта.Just to let you know.Знам, че и модераторите са хора, но този индивид вече прекалява с лъжите и акаунтите.Вече продаде един акаунт на човек от калдата, който на добра воля му даде.

И на мен на това ми прилича , ей така просто нали да ти даде акаунта си и той после да изкара 20-30 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Doxed написа:

Lol, ''индивид''.Много начетени станахте лапетата в интернет, хаха.

Ти си 00 набор бе, мухльо.Ти си оня @simeonn дето молеше за LoL акаунти.

"Akaunta Goldstr1ke otdavna sum go prodal, az ne igraq LoL az prosto si pechelq pari ot tova, v ebay imam nad 50 prodadeni akaunta.Kakto iskash ako mojesh da mi dadesh akaunta ti shte ti namerq prilichen akaunt vuv EUW ako si suglasen."

Това е цитат от другия ти акаунт.И скрийншот мога да дам.

Ще помоля модератор за заключи темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, SHANOVr написа:

Ти си 00 набор бе, мухльо.Ти си оня @simeonn дето молеше за LoL акаунти.

"Akaunta Goldstr1ke otdavna sum go prodal, az ne igraq LoL az prosto si pechelq pari ot tova, v ebay imam nad 50 prodadeni akaunta.Kakto iskash ako mojesh da mi dadesh akaunta ti shte ti namerq prilichen akaunt vuv EUW ako si suglasen."

Това е цитат от другия ти акаунт.И скрийншот мога да дам.

Ще помоля модератор за заключи темата.

Хаха толкова ли си отчаян от живота си, че гледаш да прецакваш хората във интернет,МИШОК

преди 2 часа, Azhen написа:

И на мен на това ми прилича , ей така просто нали да ти даде акаунта си и той после да изкара 20-30 лв.

20-30 Лева?При положение, че CS:GO е 15 лева??Акаунт с готова купена CS:GO може да се продаде за не повече от 3-4 евро.Защо ми е да се занимавам за толкова пари.Доигра ми се и попитах като не ви харесва марш от темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Doxed написа:

Хаха толкова ли си отчаян от живота си, че гледаш да прецакваш хората във интернет,МИШОК

20-30 Лева?При положение, че CS:GO е 15 лева??Акаунт с готова купена CS:GO може да се продаде за не повече от 3-4 евро.Защо ми е да се занимавам за толкова пари.Доигра ми се и попитах като не ви харесва марш от темата.

3 -4 евро , кого се опитваш да заблудиш себе си ли или другите ? CS:GO акаунтите вървят по много повече , зависи колко скина имат отключени.Чист акаунт от "сив" пазар струва 15-20 лв

Редактирано от Azhen (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Azhen написа:

3 -4 евро , кого се опитваш да заблудиш себе си ли или другите ? CS:GO акаунтите вървят по много повече , зависи колко скина имат отключени.Чист акаунт от "сив" пазар струва 15-20 лв

Не говори глупости като не си запознат със нещата.Да съм казал някъде, че искам скинове или тем подобно?Все ми тая какво има акаунта искам да направя няколко игри и това е просто ми се доигра.Да преди съм се занимавал с продажби и не се гордея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Къде ми е танка от WoT който е на макс и с истински камуфлажи. 2-3 съм сложил за по-сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Doxed написа:

Не говори глупости като не си запознат със нещата.Да съм казал някъде, че искам скинове или тем подобно?Все ми тая какво има акаунта искам да направя няколко игри и това е просто ми се доигра.Да преди съм се занимавал с продажби и не се гордея.

Вълка кожата си мени , но нрава не.А откъде си сигурен че не съм запознат а ? Тези ги пробутвай на овцете било ти се било доиграло , като вървят по 3-4 евро що не си купиш сам а ? 

Редактирано от Azhen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Azhen написа:

Вълка кожата си мени , но нрава не.А откъде си сигурен че не съм запознат а ? Тези ги пробутвай на овцете било ти се било доиграло , като вървят по 3-4 евро що не си купиш сам а ? 

Аз не знам, аутист ли си или просто си глупав.Написал съм изрично, че не ми се дават пари за игра.Даже не искам имейл ама нали сте големите детективи. хахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

КАТО НЕ ТИ СЕ ДАВАТ ПАРИ, НЯМА ДА ИГРАЕШ УЕ.

ГЛЕДАЙ ГЕЙМПЛЕЙ В ЮТЮБ И СИ ПРЕДСТАВИ, ЧЕ ТИ ИГРАЕШ.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, VipKokata написа:

КАТО НЕ ТИ СЕ ДАВАТ ПАРИ, НЯМА ДА ИГРАЕШ УЕ.

ГЛЕДАЙ ГЕЙМПЛЕЙ В ЮТЮБ И СИ ПРЕДСТАВИ, ЧЕ ТИ ИГРАЕШ.

Aма някъв тегав ли си като пишеш с Caps?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Doxed написа:

Aма някъв тегав ли си като пишеш с Caps?

Не, просто мога да дойда до увас да ти начупа камбаната

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ма това стийма не е като да дадеш бонбон на някой.Хората вкарват стотици левове в стийм и няма ей така да си раздават профилите на някакви рандоми.Никой не ти се прави на тегав.В тоя сайт малоумници няма(съмнително) и не си прави труда да дрънчиш безплатно.По-ясно не мога да ти го кажа.Просто тука не е мястото.Ако обичаш престани да си правиш акаунти и да искаш безплатни неща през определено време.Не ми е изобщо до това да се занимавам и да споря из разни форуми, но ти вече прекаляваш.Разбери, че в интернет не си толкова анонимен колкото си мислиш.Ще паднеш на някой, който ще те набара и ще те разглоби от бой.После ще се молиш пред оня да можеш да си станеш да краката и да не останеш сакат.Просто си седи на задника и не се прави на отворен.Наистина ще се намери някой, ще те набара и ще те пречука за едното нищо.Не знам до колко ме разбираш, но ми е все тая.Цъкай си игрички, няма лошо.Но просто не бъди компютърна нинджа, която се мисли за много мощен.И това, че дрънкаш някакви заучени лафчета по форумите не те прави як.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахахахахааха, големите мъже се събудиха лафят ми за бой.Много сте смешни ама както ти каза няма да споря във форум със забили боклуци.Някой да затвори темата, че се събраха биячите на форума ххххх.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да разбера в кой точно файл се запазват избраните скинове за оръжията ,така че да си го копирам и съхраня отделно ,за да не ми се налага при преинсталиране да настройвам всички скинове на ново. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.