Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,дано съм на правилния раздел,въпроса ми е следния-
    понеже искам да си пренстална Компа и ми писна да попадам на някакви пародии на Win 7 но сега реших да го пренсталирам може да е пак Win 7 но искам някаква оригинална хубава бърза и лека без бъгвания версия на Windows. 
    Да е 64bit!
    ако може и линкове към винчетата.
    кажете ми кой е по добрия и би работил перфектно на машината ми ?
    Windows 7/8.1/10 ?
    ще се ползва на
    AMD A4-4020 APU with Radeon ™ HD Graphics 3.20 GHz
    RAM 8,OOGB
    Дъно-gigabyte f2a88xm-hd3
    HDD-500GB
    моля ви без излишни одговори.
    Благодаря за вниманието. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хакинтош под виртуална машина под пиратски Уиндос. Перфектно е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зависи за какво ще я ползва;

ако е за игри WINDOWS 7

а за интернет WINDOWS 10 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Ерай Ергюнов написа:

Зависи за какво ще я ползва;

ако е за игри WINDOWS 7

а за интернет WINDOWS 10 

за всичко ще се ползва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Two Steps From Hell написа:

за всичко ще се ползва!

WINDOWS 8.1

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

8.1 е твоя избор,ако не я харесаш си сложи 7,но в никакъв случай недоразумението 10.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Ерай Ергюнов написа:

WINDOWS 8.1

а с какво е по добър от останалите винчета ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи казвам го от лични наблюдения и инсталация на други 10тина машини,Лично при мен 8,1 е в пъти по пъргав от 7цата,вади по добра пройзводителност при игрите,и хаби по малко ресурси,кофти е със старт менюто в началото,но на 10 минута си свикнал,а и може са направи като на 7,въпреки че на мен ми е по удобно оригиналното,за виндовс 10,аз лично не искам да я пробвам,тъй като нямам никакъв контрол върху обновяванията и като цяло,а и не ми харесва като Ос,когато я ползвах преди 2 3 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купуваш си оригинален Windows и си го инсталираш. И преди някой да е започнал да коментира, защо и как ще напомня едно от правилата на форума:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом ще е Уини. Windows 10 Home 

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Two Steps From Hell написа:

а с какво е по добър от останалите винчета ?

С това ,че поне за домашно ползване работи без проблем и е сравнително лек. Аз от ХР минах към 8.1 вече 2-3 години го ползвам и съм много доволен. Има си редовни актуализации ,сложил съм нод 32 ,като анти вирус и съм много доволен от работата на компютъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Емил Костов

можеш ли да изтриеш мое та тема за 

Направих си форум но не мога да намеря хора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Windows 10 - ако ще го купуваш легално няма смисъл да инвестираш в OS, на която скоро ще и спрат поддръжката. Windows 10 се доказа като много стабилна и оптимизирана OS, не виждам смисъл да се занимаваш с по-стара OS.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, vankata83 написа:

Windows 10 - ако ще го купуваш легално няма смисъл да инвестираш в OS, на която скоро ще и спрат поддръжката. Windows 10 се доказа като много стабилна и оптимизирана OS, не виждам смисъл да се занимаваш с по-стара OS.

win 10 съм я пробвал и съм я тествал много и никак не съм останал доволен от нея 
    повече ми се бъгаше Win 7:/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, vankata83 написа:

Не си прав купения WINDOWS има защита от вируси на кракнатия няма  / ако си с купения WINDOWS няма да ти лагват игрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Ерай Ергюнов написа:

Не си прав купения WINDOWS има защита от вируси на кракнатия няма  / ако си с купения WINDOWS няма да ти лагват игрите

Това не е вярно. Вируси и проблем с игрите може да имаш на всеки един Windows. Зависи всичко от  хардуер, софтуер и най-вече от "задклавиатурното устройсвто".

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направих една анкета на тази тема: 

Да видим коя ОС предпочитат потребителите в този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Емил Костов написа:

Това не е вярно. Вируси и проблем с игрите може да имаш на всеки един Windows. Зависи всичко от  хардуер, софтуер и най-вече от "задклавиатурното устройсвто".

това ми го каза един дето се занимава с компютри когато го питах каква е разликата между купения WINDOWS и кракнатия той ми каза 

При купения WINDOWS има разлика не ти влизат вируси колкото кракнатия WINDOWS и работи по добре 

Цитат

Зависи всичко от  хардуер

тука си прав ако си с някакъв забутан компютър ъпсурт да си сложиш WINDOWS 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 54 минути, Two Steps From Hell написа:

Здравейте,дано съм на правилния раздел,въпроса ми е следния-
    понеже искам да си пренстална Компа и ми писна да попадам на някакви пародии на Win 7 но сега реших да го пренсталирам може да е пак Win 7 но искам някаква оригинална хубава бърза и лека без бъгвания версия на Windows. 

Сам си го казал. Оригинална ОС. Купуваш си лиценз, и си я ползваш със здраве. Не знам дали все още, се продава лиценз за 8,1. А политика на Майкрософт, е да налагат със всякакви методи, новата си версия.

Как ще ти работи, на конкретната машина, е друга тема. Все пак, това е Майкросфт. Наскоро пуснаха голям ъпдейт на версия 10, и доста компютри 'умряха'. :D

В крайна сметка, винаги има алтернативи. И то безплатни.

Редактирано от AntiAlGor (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 35 минути, vankata83 написа:

Windows 10 се доказа като много стабилна и оптимизирана OS

Всичко това кога се е случило?Стабилна и оптимизирана е.....................ама някой друг път.

преди 7 минути, Ерай Ергюнов написа:

това ми го каза един дето се занимава с компютри

Занимава се,ама  ще да е отскоро май,другия път му кажи,че по-принцип между двата уйндоса няма никаква разлика.;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Слави Маринов написа:

Занимава се,ама  ще да е отскоро май,другия път му кажи,че по-принцип между двата уйндоса няма никаква разлика.;)

Добре няма проблеми ще му кажа и ще го напсувам дето иска да му дам 250лв за WINDOWS 7 засложавалосие да ги дам те с пари.

Благодаря  за информацията Емил Костов и Слави Маринов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Ерай Ергюнов написа:

Добре няма проблеми ще му кажа и ще го напсувам дето иска да му дам 250лв за WINDOWS 7 засложавалосие да ги дам те с пари.

Благодаря  за информацията Емил Костов и Слави Маринов

Това с псуването те съветвам да го пропуснеш.....................хем е просташко,хем може и някой шамар да отнесеш.С парите непременно си купи някоя и друга хубава книга(може и аз да отнеса псувня с това предложение)и наблегни на правописа си,че май си го занемарил лятото!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

колеги нито един полезен съвет не видях и одговор :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така, като човек, изкарващ прехраната си с поддръжка на компютри мога да заявя, че и купеният се заразява с вируси, колкото кракнатият. Друг е въпроса, ако кракващият не знае кой точно активатор да сложи и как да го добави в изключенията на антивирусната.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.