Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги, търся драйвъри за скенер Mustek BearPaw 2400TA PLUS drivers. Някой може ли да ми прати линк или направо драйвъра за теглене? За XP 32 бита или друг Win.
    prodam-skaner-Mustek-Bearpaw-2400TA-Plus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колеги да използвам тази тема за моя скенер BENQ  Scanner  5550. Компютъра ми е с Windows 7 64 бита. Не мога да намеря драйвер за него. Операционната сстема го разпознава като Color FlatbedScanner39 .Старият компютър беше с операционна система windows SP3 32бита. Още тогава много трудно намерих драйвери, защото скенера го купих втора ръка. До смяната на компа работеше добре. 

Моля да ми помогнете с линк за драйвера - искам да си го ползвам още.

Редактирано от pecata12310 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 42 минути, pecata12310 написа:

Колеги да използвам тази тема за моя скенер BENQ  Scanner  5550. Компютъра ми е с Windows 7 64 бита. Не мога да намеря драйвер за него. Операционната сстема го разпознава като Color FlatbedScanner39 .Старият компютър беше с операционна система windows SP3 32бита. Още тогава много трудно намерих драйвери, защото скенера го купих втора ръка. До смяната на компа работеше добре. 

Моля да ми помогнете с линк за драйвера - искам да си го ползвам още.

Ето. От тук избирате  операционната система. Мисля, че от Vista ставаха, но то ги има всичките на страницата. Само четете внимателно. Успех!

http://www.driverscape.com/download/benq-scanner-5550-series

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.