Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Boris Ivanov Petrov написа:

anti-hacker-alliance.com Антивирусната ми засича този сайт като вирус дори незнам какъв е истински ли е? вирус ли е

Моята антивирусна не го зачита за вирус не знам може да е от антивирусната ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Довечера от 19.50ч излъчват "Лека нощ деца". Гледай го и заспивай щастлив.
    "тоя сайт" е един кич и физически нищо не може да постигне на твоята машина. Антивирусната ти е параноична, но това е нормално за микромекото изпражнение, което ползваш. Вируси няма. Има 100 вагона JS и фреймове, които да шашкат льольовците. Гръмкото име "anti-hacker-alliance" на клоуните е умишлен психоефект.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информация но

преди 50 минути, Profruit написа:

Довечера от 19.50ч излъчват "Лека нощ деца". Гледай го и заспивай щастлив.
    "тоя сайт" е един кич и физически нищо не може да постигне на твоята машина. Антивирусната ти е параноична, но това е нормално за микромекото изпражнение, което ползваш. Вируси няма. Има 100 вагона JS и фреймове, които да шашкат льольовците. Гръмкото име "anti-hacker-alliance" на клоуните е умишлен психоефект.

Благодаря ви много за информацията но Защо ай пи адреса ми го има там вчера като си въведох ай пи адреса в гугъл и първо ми излезна това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно се използва скрипт подобен на сайта ping.eu. В процорчето Check IP излиза публичния адреса на човека, който е заредил сайта. Стига си паранойствал, неделя е върви да си почиваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Boris Ivanov Petrov написа:

anti-hacker-alliance.com Антивирусната ми засича този сайт като вирус дори незнам какъв е истински ли е? вирус ли е

Мен ме пренасочи към хумористично радио на английски.

http://7619.live.streamtheworld.com/977_COMEDYAAC_SC

Редактирано от Highagain (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Boris Ivanov Petrov написа:

Друг път като имаш подобни съмнения относно даден сайт направи следното:
    37NUZO5.jpg
    А относно тая ''измишльотина'':
    Detection ratio 1 / 68

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 часа, Boris Ivanov Petrov написа:

Много ви благодаря

Понеже си готин пич и най-вече, защото два пъти ми благодари в един отговор. Благодарността е висша форма на почит при мен.
    Опитай тази система. Тя лежи на Debian и ползва TOR. Ще си с едни огромни гърди напред пред всяко друго предложение. Не се нуждае от инсталация на твърдия диск, а просто една флашка, която превръщата системата в "жива". 

Има умни хора, написали умни книжки, в които учат как работи интернет, взаимодействие клиент-сървър, user-agent, ip, маски и други такива термини, а това разбираш, че с няколко реда отговор е трудно да се предаде. Затова гледай "лека нощ деца" редовно и спи щастлив, след като имаш моите гаранции. Браузването на сайтове е безобидно. Опасно е ако изтеглиш нещо на твърдия си диск от сайт и го стартираш за изпълнение.

благодаря, че ми благодариш ...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.